Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Power Greece

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Greece

Power Greece

Power Greece

Power Greece Hakkında Bilgiler

Power Greece bir Yunan şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Yunan şarkıları bu radyo kanalı ile dinleyenleri ile buluşmaktadır. Birçok sanatçının önemli eserlerinin yer aldığı yunan şarkıları bu radyo aracılığı ile 24 saat aralıksız çalmaktadır.

İnternet üzerinden kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahip olan Power Greece günbegün dinleyici kitlesini arttırmaktadır. Online radyo dinlemenin günümüzde dahada yaygınlaşması ile birlikte radyo kanalı popülaritesine popülerlik katmıştır. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan radyo dinleyicilerinin bu mecralarda Power Fm’i paylaşmasıda radyo kanalının yaygınlaşmasındaki en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Yunan müzikleri çalan radyo kanallarının sayısı tabiricaizse 10 parmağın beşini geçmemektedir. Hal böyle olunca bu az sayıda radyo kanalında önemli ve kaliteli bir radyo yayıcılığı yapmakta zorlaşmaktadır. Sizlerinde büyük bir keyif ile dinleyip takip edeceği bu başarılı radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Power Greece Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo biz dinleyenlerine internet üzerinden online bir şekilde hizmet vermektedir.

Power Greece İletişim Bilgileri

Adres: Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!