Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Power Kürt Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Kürt Fm

power kürt fm

power kürt fm

Power Kürt Fm Hakkında Bilgiler

Power Kürt Fm adından da anlaşılacağı üzere Kürtçe şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Bu radyo kanalı pek çok Kürtçe müzik radyosunu bünyesinde barındıran İncel Medya Grubu’ nun kurmuş olduğu seçkin ve özgün bir Kürtçe müzik kanalıdır.
İncel Medya Grubu’ nun özellikle ülkemizde yaşan Kürt vatandaşlar için geliştirdiği radyo kanalları arasında yakın zamanda yerini alan Power Kürt Fm, enerjisi oldukça yüksek bir kanaldır. Power Kürt Fm’ nin gün boyu dinleyenlerine seslenen yapısını destekleyen bir de tv kanalının olması bu kanalı oldukça cazip ve popüler kılıyor.

Power Kürt Fm ile gerçekleştirilen ortak yayınlar sayesinde tek boyutlu bir yayıncılığın çok çok ötesinde gitmeyi başaran bu özgün Kürtçe müzik kanalı, yasal düzenlemeler ile Kürtçe’ ye verilen imtiyazlar neticesinde doğmuş bir radyo kanalıdır.
En sevilen Kürt sanatçıların en çok dinlenen eserlerini 7 gün 24 saat çalan Power Kürt Fm, başta Kürt vatandaşlarımız olmak üzere Kürtçe şarkı dinlemekten keyif alan radyo severlere sınırsız ve mükemmel içerikler sunuyor.

Türksat 4A uydusu aracılığı ile de dinlenebilen bu kanal özellikle internet üzerinden gerçekleştirdiği yayınlar ile tanınıyor.
Geçmişten bu güne en özel ve en güzel Kürtçe şarkıları doğru zamanda doğru yerde dinlemek için Power Kürt Fm vazgeçemeyeceğiz bir radyo kanalı.
Power Kürt Fm ile aynı ailede doğan ve her geçen gün geniş kitlelere hitap etmeyi başaran bir başka radyo kanalı da Radyo Evin Fm’ dir. Radyo Evin Fm’ de tıpkı kardeş radyosu Radyo Power Kürt Fm gibi son sürat Kürtçe müzik yayınları gerçekleştirmektedir.

Canlı radyo dinleme olanağı sayesinden internet üzerinden her zaman kesintisiz dinlenebilen bu iki özel kanalı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kürtçe müziğin şüphesiz en iyi örneklerine tek tık ile erişebileceğiniz bu kanallarda gün boyu eğlenceli dakikalar geçirmemeniz işten değil.
Evde, işte, arabada… İnternet ağının olduğu her yerde online radyo dinleme olanağı sayesinde erişebileceğiniz Radyo Power Kürt Fm’ ye ilişkin görüş, şikayet ve destek bildirmek için bize yazabilir, en seçkin içerikleri bizden alanbilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Power Kürt Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!