Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Power Pop

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Pop

Power Pop

Power Pop Hakkında Bilgiler

Power Pop, Rumeli Reklamcılık ve Radyo yayıncılığı kuruluşu tarafından faaliyet gösteren pop şarkıların en verimli online şarkılarını siz değerli dinleyicilerimizle buluşturan radyo kanalını dinlemektesiniz. 2017 yaz şarkılarına damgasını vurmuş olan güncel Türkçe pop şarkıları siz değerli dinleyicilerimize 7 gün 24 saat buluşturmaktadır.

Bunlar arasında karşımıza çıkmış olan ve youTube da en çok dinlenilen hit şarkılar arasında yer alan Tarkan’ın “Yolla” Aleyna Tilki’nin ” Sen Olsan Bari” Ozan Doğulu ve Demet Akalın’ın “Kulüp” Hadise’nin “Şampiyon” gibi çok dinlenen online pop şarkılarını radyo dinleyicilerine sunmaktadır. Türkiye’nin Popüler müzikle tanışması otuz ve 50 yıl arasına dayanmaktadır. Bu kadar geç olmasına rağmen şuanda Avrupalı devletlerin popüler müziğiyle boy ölçüşebilecek yetkinliğe ulaşmıştır.

Bu yetkinliğe ulaşmasında dinleyicilerin isteği ve arzusunun yanı sıra Power Medya gibi bu şarkıları dinlememize vasıl olan müzik kanallarının yeri oldukça önemlidir. Sevdiklerinizle güzel bir günü Power Pop dinleyerek sürdürmeniz güne pozitif enerjiyle geçirmenize hiç şüphesiz yardımcı olacaktır. Keyif ve enerji dolu şarkılar için sizleri radyo sitemize bekliyoruz.

Power Pop Frekans Bilgileri

Online bir istasyon olan kanalın frekansı yoktur. Radyo dinleyicileri sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını online dinleyebilirler.

Power Pop İletişim Bilgileri

Ünvanı: Rumeli Reklamcılık ve Radyo Yayıncılığı A.Ş.
Yayın Ortamı: Karasal / Uydu
Yazışma Adresi: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade – Üsküdar / İstanbul Telefon: 0216 554 04 00
Faks: 0216 474 15 15

İletişim Adresleri ve Frekansları!