Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Power Salsa

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Salsa

Power Salsa

Power Salsa

Power Salsa Hakkında Bilgiler

Power Salsa Power Medya grubun çatısı altında faliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere radyo kanalı yayın akışında salsa müzikleri çalmaktadır. Yayın hayatına yeni adım atan kanal istikrarlı bir çıkış ile kitlesini yavaştan yakalamaya başlamıştır.

Enerji dolu günleri özlemle anan radyo dinleyicilerinin merakla beklediği bu radyo kanalı capcanlı şarkıları ile Salsa severlerin karşısına çıkmaktadır. Yediden yetmişe herkesime hitap eden bu radyo kanalını dinlemek sadece bir tık uzağınızda. Power Medyanın radyo popülaritesini arttırmak ve yabancı radyolar kategorilerinde yer alan bu eksikleri tamamlamak adına açmış olduğu yepyeni bir radyo kanalıdır.

Dinamik ve özverili çalışanları ile hergün bir basamak daha çıkan ve çizmişolduğu bu yolu dolu dizgin yaşan radyo kanalını tebrik ediyoruz. Radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Power Salsa Frekans Bilgileri

Radyo şimdilik internet üzerinden hizmet vermektedir. İnternet bağlantısı ile dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Power Salsa İletişim Bilgileri

Adres: Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0 216 554 0 404
Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected]
Teknik sorunlar için: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!