Buradasınız: Anasayfa » Slow » Power Türk Akustik

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik Hakkında Bilgiler

Power Türk Akustik, Power Medya grubuna bağlı radyolardan biridir. Radyo kanalı internetradyoculuğuna hareket kazandırmak ve Akustik dalında yaşanan eksikliği gidermek adına yayın yaşamına merhaba demiştir. Son yıllarda popülaritesini arttıran akustik radyolar bu sektörde yeni bir sermaye oluşturmuştur.

Radyo dinleyenlerin akustik şarkılara son zamanlarda yönelmesi ile birlikte, akustik radyolar ardı ardına açılmıştır. Powertürk Akustiği diğer akustik radyolardan ayıran en belirgin özelliği ise dinleyici odaklı bir altyapıya sahip olmasıdır. Radyo dinleyicilerin istekleri ve görüşleri çerçevesinde hazırladığı programı dinleyenlerinin dinletisine sunmaktadır.

Radyo kanalının gerek bu özelliği gerek deneyimli kadrosu gerek güncel aksutik şarkılara yer vermesi, hızlı çıkışını kolaylaştırmıştır. Sizlerde keyifli bir şekilde kesintisiz olarak canlı radyo keyfini sitemiz radyodinlesem üzerinden sürebilirsiniz.

Power Türk Akustik Frekans Bilgileri

Radyo kanalı henüz frekans adresi üzerinden yayın yapmamaktadır. Akustik dinleyicileri internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Power Türk Akustik İletişim Bilgileri

Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!