Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Power Türk Dance

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Türk Dance

Power Türk Dance

Power Türk Dance

Power Türk Dance Hakkında Bilgiler

Radyo dinlemek ayrı bir keyiftir. Günümüz teknolojinin geldiği son noktada müzik dinlemek için çok sayıda alternatif yöntem mevcut dahi olsa müzikleri radyodan dinlerken alacağınız hazzı, diğer yöntemler aracılığı ile dinlediğinizde alamayacaksınız. Bu yüzden de her türlü teknolojik gelişmeye rağmen radyo sektörü devamlı olarak popülerliğini korumayı başarabiliyor.

Bu popülerliğin korunmasında bir diğer önemli etken ise kaliteli hizmet sunan radyo istasyonlarıdır. Bunlar arasında 2013 yılından bu yana hizmet vermekte olan Power Türk Dance gibi bir radyoyu göz ardı etmek yanlış olacaktır. Power Group bünyesinde çalışmalarına devam eden bu radyo kanalı adından da anlaşılacağı gibi yabancı, hareketli müzik yayını yapmaktadır. Bu müzik türünün ülkemizde geniş bir kitleye hitap ettiğini düşündüğümüzde radyonun günümüzdeki dinlenirlik seviyesine ulaşmasına şaşırmamak gerekiyor.

Radyoculuk sektöründe farklı bir müzik türünde yayın yapıyor olsa da, elde ettiği başarılar ve standart hale getirilmiş kaliteli hizmet anlayışı ile herkese örnek olan Power Türk gibi önemli bir radyoyu kendilerine hedef model olarak alan Power Türk Dance aynı çizgide kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

İki radyo kanalının da Power Group tarafından oluşturulmuş olması yeni kurulmuş olan ve üstüne üstlük sadece online olarak yayın yapan bu radyonun geldiği noktaya bakıldığında başarının altında yatan sırrı gözler önüne sermektedir. Kaliteli bir ekip ve hatırı sayılır bir tecrübenin harmanlanması sonucu ülkemizde yabancı müzik yayını yapan radyo istasyonları arasında kendilerine sağlam bir yer edindiklerini söylememiz mümkündür.

Power Türk Dance Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağı üzerinden yayın yapmamaktadır. radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Power Türk Dance İletişim Bilgileri

İpekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]
Power Türk Dance ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

İletişim Adresleri ve Frekansları!