Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Nostalji » Power Türk Efsane

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Türk Efsane

power türk efsane

power türk efsane

Power Türk Efsane

Power Türk Efsane Hakkında Bilgiler
Power Türk Taptaze, Power Grup bünyesinde yayın yapan bir dijital radyodur. Radyo kanalı pop müzik dalında, geçmiş yıllara damgasını vuran şarkılara yayın akışında yer vererek biz dinleyenlere hizmet vermektedir.

Pop müziğinin kral ve kraliçelerinin efsane şarkılarının listelendiği ve online olarak çalındığı bu platform 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Geçmiş yıllarda pop radyoları kategorisinde yayın yapan birçok radyo kanalının top10 top20 listesinde yer alan şarkıları bu radyo aracılığı ile sizlerle buluşmaktadır. Bu şarkıları buradan kesintisiz dinleyebilecek sosyal medyada paylaşımda bulunarak sevdiklerinizle etkileşimde bulunabileceksiniz.

Pop şarkıların ve türkçe pop radyoları kategorisinde hizmet veren bu radyo kanalı Power Grup kalitesi ve deneyimli çalışanlarının katkısı ile dinleyici kitlesini arttırarak devam etmektedir. Sizlerde radyo kanalını canlı ve online olarak dinlemek istiyorsanız radyo sitemiz https://radyodinlesem.net/power-turk-efsane/ takip etmeniz yeterli olacaktır.

Power Türk Efsane

Radyo Power Türk Efsane Frekansı Nedir ?
Radyo kanalın bir dijital platform radyosudur. Böylelikle frekansı yoktur. Radyo online bir şekilde sitemiz üzerinden dinleyebilir takipde bulunabilirsiniz.

Power Türk Efsane

Power Türk Efsane İletişim Bilgileri Nedir ?
İpekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!