Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Power Türk Minimix

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Türk Minimix

Power Minimix

Power Minimix

Power Türk Minimix Hakkında Bilgiler

Radyoculuk sektöründe faaliyet gösteren istasyonların başarı oranları her geçen gün artıyor. Başarı oranının giderek artmasında radyo kanallarının kendilerini geliştirmesi ve teknolojik olarak sürekli kendilerini yenilemelerinin büyük bir rol oynadığını söylememiz gerekiyor. Sektörde başarılı

işlerin altına imza atması ile bilinen Power Türk Minimix ise bu alanda herkese örnek olmaya devam ediyor. Türkçe Pop müzik yayını dendiğinde akla ilk olarak gelen radyo, 1992 yılından bu yana faaliyetlerine devam ediyor. İlk olarak Power FM adı altında çalışmalarına başlamış olan radyo kanalı Power Group bünyesindedir. Kaliteli bir şekilde Türkçe pop sevenlere hizmet sunan ve bu alanda ciddi bir başarı elde eden radyo kanalının devamlı olarak kesintisiz bir şekilde yayınlarını dinleyicisine ulaştırması, dinleyici kitlesinin günümüzdeki kalabalık sayıya ulaşmasında önemli bir etkendir.

Radyonun 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicisine aktardığı yayınlar arasında yer alan ve sabahın erken saatlerinde başlayan “Pop Sabah” 06:30 ile 10:00 arasında dinleyicisiyle buluşmaktadır. Sabahın erken saatlerin uyku mahmurluğundan kurtulamayanlar için tam anlamıyla bir ilaç olan bu program sayesinde kendinize gelebileceksiniz. Aynı şekilde günün en yorucu saatleri olan 16:00 ile 20:00 arasında yayına başlayan “Eve Dönüş” programı, iş yorgunluğu ile eve dönenlerin bir nebze de olsa neşelenmesine olanak sağlayabilmektedir. Eğer sizlerde Türkçe pop müzikleri seviyor ve dinliyorsanız Power Türk sizler için en ideal radyo istasyonlardan bir tanesidir.

Power Türk Minimix Frekans Bilgileri

Radyo kanalını yayın hayatını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir.

Power Türk Minimix İletişim Bilgileri

İpekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]
Power Türk Minimix’i buradan canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!