Buradasınız: Anasayfa » Rock » Power Türk Rock

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Türk Rock

power türk rock

power türk rock

Power Türk Rock Hakkında Bilgiler

Power Türk Rock, Power Türk bünyesinde olan radyolardan sadece biridir. Radyo kanalı adından da anlaşılacağı üzere Türkçe rock şarkılar çalmaktadır. İnternetradyoculuğunun 2014 yılı itibariyle hızla yükselişi, alternatifbirçok radyo kanalının kurulmasına vesile olmuştur. Power Türk’de radyo kanalları arasına bir yenisini daha eklemiştir.

Radyo kanalına kulak verenler, radyonun daha önce neden açılmadığı vb. soruları kanala iletmektedir. Deneyimli altyapısı ve deneyimli kadrosu ile bu işinde üzetesinde gelen Power GRUP,bu radyo ile rock düşkünlerinin sesi olmuştur.

Yerli tüm rock şarkıları bulabileceğiniz bu radyo kanalında, istek şarkıda bulunarakda sevdikleriniz ile sevdiğiniz rock şarkıları paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinden online radyo dinlemek ve keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız radyo sitemizi takip ediniz.

Power Türk Rock Frekans Bilgileri

Radyo karasal yayın ağına sahip değildir. Yayın hayatını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını sorunsuz dinleyebilirsiniz.

Power Türk Rock İletişim Bilgileri

Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!