Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Power Türk Taptaze

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power Türk Taptaze

power türk taptaze

power türk taptaze

Power Türk Taptaze Hakkında Bilgiler

Power Türk Taptaze Power Medya çatısı altında faliyet gösteren bir internetradyosudur. Şüphesiz pop müzik ülkemizde oldukça geniş bir kitleye hitap etmekte olan müzik türleri arasında gösterilebilir. Pop müzik türünün takipçisi ve seveni oldukça fazladır. Bu alanda yayın yapmakta olan çok sayıda da radyo istasyonunda söz etmek mümkündür. Yani hem hizmet sunan hem de bu hizmeti alan bakımından belki de ülkemizdeki en geniş müzik sektörü olarak gösterilebilir. Hal böyle olunca da kaliteli hizmet veren radyo kanallarının diğerlerinden sıyrılması ve sektörde önemli bir yere sahip olmalarına şaşırmamak gerekmektedir.

Fakat Türkçe pop müzik alanına yeni soluk kazandırmak isteyen bir radyodan bahsetmemiz ve sektörde faaliyet gösteren diğer radyolardan onu ayırmamız gerekiyor. Bu radyo, Power Türk Taptaze ismi ile bilinen bir internet radyosudur. 2013 yılından bu yana faaliyet gösteren radyo kanalı her geçen gün daha fazla kişi tarafından takip edilmektedir.

Radyonun en büyük özelliği, isminden de anlaşılacağı üzere yayın akışına en son çıkan parçaları ekliyor olmasıdır. Fakat önemli bir noktayı aydınlatmamız gerekiyor. Radyo sadece popüler şarkıcıların şarkılarına yer vermemekte piyasaya yeni adım atan şarkıcılarında şarkılarına yayın akışında yer vermektedir. Tabiricaizse adı üstünde olan bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Power Türk Taptaze Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden dinlenebilmektedir. Frekans adresi yoktur.

Power Türk Taptaze İletişim Bilgileri

Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]
Power Türk Taptaze’ye yukarıdaki bilgileri doğrultusunda ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!