Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Power XL

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Power XL

Power XL

Power XL

Power XL

Power XL, slow yabancı, nostaljik ve yer yer klasik şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo Power Türk’ün binevi yabancı versiyonudur. “Power Medya Grubu” na bağlı olan radyo kanalı haftanın hergünü ve her saati yayın yapmaktadır. Radyo, 24 Temmuz 2001 tarihinde yayın yaşamına adım atmıştır. Yabancı Nostalji müzik tutkunuysanız dinlemeniz gereken önemli ve başarılı bir radyo kanalıdır.

Power XL ile radyo dinlemenin huzur verici etkisini hissedecek, gün boyu radyo kanalını dinlemek isteyeceksiniz. Radyo kanalı dinlemek için ister karasal yayın ağını takip edin, ister internet üzerinden online olarak dinleyin. Ayrıca radyo sosyal medya üzerinden de takip edilebilmektedir. Gelmiş geçmiş en iyi nostalji yabancı şarkılarını, kesintisiz dinleyebileceğiniz bir yer…

Power XL Frekans Bilgileri

Aşağıdaki frekans doğrultusunda radyo kanalını İstanbul ili çevresinde canlı dinleyebilirsiniz. Vede uydu bilgileri ilede dilediğiniz yerden radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.
İstanbul: 100.2
Türksat 3 A 42º
Frekans: 11.096 Mhz
Symbol Rate: 30000 Msym/s
FEC: 5/6
Polarizasyon: V-Dikey

Power XL İletişim Bilgileri

Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404
Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected]
Teknik sorunlar için: [email protected]
Yabancı nostalji şarkıları ile haftanın 7 günü kesintisiz yayın yapan Power XL sitemiz üzerinden de hergün sorunsuz bir şekilde dinlenebilmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!