Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radio FG

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radio FG

Radio FG

Radio FG

Radio FG

Radio FG, Birol Giray ve Can Tanca tarafından elektronik müziği herkesin dinlemesi, dinlettirmesi ve sevmesi amacıyla açılmış bir radyo kanalıdır.
Radyo kanalı 1999 yılında “N-R-G FG” ismi ile yayın yaşamına ilk adımını atmış ve 2000 yılına kadar bu isim altında yayın yaşamını sürdürmüştür. 2000 yılından itibaren ise günümüzdeki adını almış ve uzun yıllar bu isim altında yyaın akışını ilerletmektedir.

Radyo kanalının açılış partisi dünyanın en ünlü elektronik müzik gruplarından biri olan ” Faithless ” ile yapılmıştır. Radyo kanalının yayın akışında Dünyaca ünlü Dj’lerin yanında Türkiye’ninde en iyi Dj’leri bulunmuştur. Başarılı bir şekilde yayın çizgisini koruyan ve aynı çizgide kendinden ödün vermeden ilerleyen bir radyo kanalıdır. Elektronik müzik dinlemeyi ve Trance müzik severleri aynı çatı altında toplayan radyo kanalı Radio FG‘yi sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radio FG Frekans Bilgileri

İstanbul 93.7 frekansından radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı edindiğiniz takdirde cep telefonlarınızdan da online olarak radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radio FG İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected]
Adres: Beyaz Karanfil Sk. No:22 3. Levent / İstanbul / Turkey
Tel: 0 212 – 283 5050
Tel: 0 212 – 283 6060
Fax: 0 212 – 283 0543
web: www.futuregeneration.net
Elektronik müziğin başarılı adresi Radio FG dinleyenlerine kaliteli bir yayın sunabilmek için, çalışmalarını tam sürat sürdürmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!