Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radio Life

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radio Life

Radio Life

Radio Life

Radio Life Hakkında Bilgiler

Radio Life, 1999 yılından bu yana radyoculuk sektöründe yer eden bir radyo kanalıdır. Bölgesel yayın yapan radyo kanalları arasındadır. Kayseri ile üzerinden yayın hayatını sürdürmektedir. Belirli bir müzik tarzına bağlı olmadan yayın yapan Radio Life slow, Türkçe pop, arabesk ve fantezi müziklerle dinleyenlerine seslenmektedir.

Günün her anı kesintisiz yayın yapan Radio Life çok yönlü yayın akışı sayesinde geniş kitlelere hitap eden ender radyo kanalları arasında gelmektedir. Bölge halkının hemen her kesiminden dinleyici bulunan kanal keyifli sohbet programları ile de çok seviliyor. Güncel konuları ele alan yapısı, bölgeye ve ile dair paylaştığı haberler sayesinde de tercih edilen radyo kanalları arasında geliyor. Her ruh haline hitap eden yapısı sayesinde sektörde uzun yıllardır varlığını sürdüren bu kanal, 89.1 frekansı ile kulakların pasını siliyor.

Kanalın internet sitesi aracılığı ile sunduğu haber içerikleri de son derece güncel bir yapı güdüyor. Müziğe, sağlığa, kültür ve sanata dair gelişmelerin yer aldığı geniş bir haber yelpazesi bulunan kanalda içeriklerin çeşitliliği dinleyenlere ve takipçilere keyifli dakikalar sunuyor. Kanalın internet adresini ziyaret eden dileyicilerine yönelik oluşturduğu “ ziyaretçi defteri “ ile de ikili iletişim süreci güdüyor olması onu en sevilen yerel radyo kanalları arasında ilk sıralara yükseltiyor.

İlerleyen zamanlarda ulusal yayın ağına geçmeyi planlayan Radio Life’ ı şimdilik sadece Kayseri ili ve çevre bölgelerden dinleme imkanı mevcut. Online radyo dinleme imkanının sınırsız olduğu kanalı sitemiz üzerinden canlı dinleyebilir, kanala ait görüş ve dileklerinizi paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radio Life Frekans Bilgileri

89.1 frekansını takip ederek Kayseri ili üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Radio Life İletişim Bilgileri

Gülük Mah.düven önü vakıf işhanı kat:4/401
Melikgazi / KAYSERİ
Tel : 0352 336 45 45
320 44 66
E-mail : [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!