Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radio Nina

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radio Nina

Radio Nina

Radio Nina

Radio Nina Hakkında Bilgiler

Radio Nina, Güney Amerikalıların büyük hayranlıkla takip ettiği bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine Yunan müziklerini kesintisiz olarak sunmaktadır. Santiago üzerinde yayın yapan kanal, internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Kendi dalında oldukça başarılı olan ve daima başarıyı prensip olarak edinmiş politikası ile biz dinleyenlerine hizmet veren Radyo Nina kesintisiz radyo dinlemenin uğrak kanallarındandır.

Romantik Müzik ve Tropikal Latin şarkıları çalan Radio Nina, güncel arşivi ile yabancı radyolar kategorisinde önemli bir paya sahiptir. Çoğunlukta yabancıların dinlediği fakat azımsanmayacak kadar da Türk dinleyicisinin olduğu bu radyo, hizmet alanında oldukça geniş bir tutum sergilemektedir. Tüm Dünya’da beğenilip sayılan bu radyo kanalı, dinleyenlerinin ilgisine aynı titizlikte çaldığı şarkılar ile cevaplamaktadır.

radyodinlesem.net olarak yayın politikasına ve güncel arşivine hayranlık duyduğumuz bu radyo kanalını; tüm romantik müzik severlere tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu başarı abidesi kanal, karasal yayına sahip olmaması ilede geniş bir dinleyici kitlesi elde etmiş olması birçok internet radyosuna, örnek teşkil etmektedir. Ülkemizde de aynı başarıyı elde eden birçok radyo kanalı mevcuttur. Örneğin : X Radio bu kulvarda önemli gelişmeler sarf etmiş bir radyo kanalıdır.

Ayrım yapmaksısız, tüm romantik şarkılara yayın akışında yer veren bu radyo kanalını sitemiz üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz. Sonuç olarak yabancı radyoların ülkemizde de popülaritesini arttırması ile başka ülkelerin radyo kanallarınıda bir kulak vermek hiçde kötü bir şey olmasa gerek…

Radio Nina Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. İnternet üzerinden online bir şekilde dinlenebilmektedir.

Radio Nina İletişim Bilgileri

Buradan radyo kanalına ulaşabilir; görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!