Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radio Zula

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radio Zula

radio zula

radio zula

Radio Zula Hakkında Bilgiler

Radio Zula, internet mecrasında uzun yıllardır yer alan ve artık marka olmuş bir radyo kanalıdır. Radio Zula, her türden yabancı müzik çalmaktadır. Son derece özgürlükçü bir yayın tarzı bulunan bu radyo kanalında hiçbir şarkı zaman aşımına uğramamıştır. Radio Zula’ da çalınan hiçbir şarkı eski bir şarkı olarak nitelendirilmemektedir. Radyo kanalına göre; kulağa hoş gelen herhangi bir şarkı dinleyiciye duyurulması gereken şarkılar listesinde yer almalıdır.

Radio Zula internet kanallı yayınlar yapmasını; ticari kaygı taşımaması olarak ifade etmektedir. Kanal, daha önce hiç duyulmayan şarkıları çalan, her an sürprizler içeren bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır.
Her hangi bir müzik tarzına bağlı kalmadan yapılan yayınlar sayesinde büyük dikkat çeken radyo kalanı, günden güne gelişip büyüyen önemli bir yabancı müzik radyosudur.

En az Radio Zula kadar etkin olan ve sırdan radyoculuk yayınlarının çok ötesinde yayın tarzı bulanan bir başka kanal da X Radio’ dur. X Radio’ da radyoculuk alanında yabancı müzik tarzında yayınlar gerçekleştirmektedir. Türkiye’ nin en genç internet radyoları listesinde yer alan bu kanal, bu özelliğine rağmen ciddi bir yol kat etmeyi başarabilmiş bir kanaldır. X Radio da tıokı Radio Zula gibi sıra dışı bir radyoculuk işleyişi gütmektedir. Kanal, “Extra Müziğin Radyosu” sloganı ile faaliyet göstermektedir.

Kendilerinden beklenen şekilde yayıncılık faaliyetleri bulunan bu iki radyo kanalı, en az içerisinde yer aldıkları modern radyoculuk sektörü, online arenada, sınırların ötesinde yer alan kanallar olmayı başarabilmişlerdir. Yeni bir alanda, yenilikçi yayınları ile takdirleri üzerlerinde toplayan bu radyo kanalları, her geçen gün daha da büyüyen yapıları sayesinde sektörün öncülerinden olmayı hedefliyor.
Keyif dolu dakikalara, enerjik vakitlere, farklı tecrübelere erişim imkanı vaad eden Radio Zula’ yı internet ağının olduğu her yerden
dinleyebilirsiniz.

Yüksek kalitede müzik yayınları yapan bu genç, dinamik ve ezber bozan internet radyosuna doyamayacaksınız.
İnternet sitemiz vasıtası ile dilediğiniz zaman dinleyebileceğiz radyo kanalına ilişkin görüşlerinizi, dileklerinizi, beklentilerinizi ve eleştirilerinizi bizimle 7 gün 24 saat paylaşabilirsiniz.
Yenilikçi müziğe sorunsuz erişimin olduğu Radio Zula’ da keyifli zamanlar geçirmenizi diliyoruz. Aynı türde yayın yapan Number One Fm’ide sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radio Zula Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!