Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo 08

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 08

Radyo 08

Radyo 08

Radyo 08 Hakkında Bilgiler

Radyo 08, Artvin ilinden dinleyenlerine seslenen bir radyo kanalıdır. Radyo lokal arenadan yayın yapmaktadıt. 91.0 yayın frekansı ile Artvin ili ve çevre illerden kesintisiz dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde tüm ülkeden hatta Dünya’ dan kesintisiz online dinlenebilme olanağı da mevcuttur. Artvinlinin bu köklü radyosu, Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar ve başta Karadeniz şarkıları çalmaktadır.

Radyo 08, adını Artvin ilinin plaka kodundan almaktadır. Sektörde yer eden diğer pek çok radyo kanalı gibi ilin plaka koduyla özdeşleşmiş bir isim kullanmaktadır. Radyo 03, Afyonkarahisar’ ın aynı türde yayın yapan radyosu olma özelliği ile Artvinli Radyo 08 ile benzerlikler göstermektedir. Her iki kanal içerisinde doğdukları ile hitaben adlarını 03 ve 08 olarak belirlemişlerdir.
Radyo 08, internet sitesi üzerinden yayınladığı tarafsız haber içerikleri sayesinde güne ve gündeme dair bilgi verici içerikler paylaşıyor. Artvin iline ve Karadeniz Bölgesi’ ne ait önemli bölgesel gelişmeler başta olmak üzere geniş yelpazeli haber bültenlerini dinleyicilerine ve takipçilerine günün her anı kesintisiz taşıyor.

“Artvin’ in Sesi” güçlü ve deneyimli radyocuları sayesinde birbirinden renkli yayınları ile son surat müzik yayınlarına devam ediyor. Kanal, en hit Türkçe pop ve Türkçe slow eserleri dinleyenlerine aralıksız sunuyor. Güncel, Politika, Eğitim, Röportaj, Yaşam, Sağlık, Magazin, Spor, Kültür – Sanat, Çevre, Ekonomi, Teknoloji alanında 08haber.com ziyaretçilerine ve Radyo 08 dinleyicilerine keyifli içeriklerin her zaman güncel yapıda aktarılması hem radyoyu hem de haber sitesini her zaman seçilen olarak kılıyor.

Geçmişten günümüze en popüler pop müzik ve slow şarkıları radyonuza taşıyan Arvin’ in radyosu Radyo 08, aynı anda hem şimdiki zamanı hem de geçmişi dinleyenlerine ulaştırmayı başarıyor. Gelişen teknolojik olanakların sınırların aşılmasına, zaman ve alan kavramının ortadan kalmasına büyük katkısı olduğu gerçeği ile gelişmesini çok hızlı bir şekilde sürdüren bu yerel radyoya da olumlu olarak etki etmiştir. Radyo kanalı bu sayede sadece Artvin ve çevre illere değil, Dünya’ ya sesini duyurabilme imkanı bulmuştur. Sizler de bu yerel radyoyu 91.0 frekansı ile karasal yayınla ve sitemiz üzerinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo 08 Frekans Bilgileri

Artvin ili üzerinden 91.0 frekansını takip etmeniz halinde radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo 08 İletişim Bilgileri

Reklam vermek için: [email protected]
SMS İstek için RADYO08 Yaz bir boşluk bırak istediğini yaz ve 3834’e gönder

İletişim Adresleri ve Frekansları!