Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo 11

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 11

Radyo 11

Radyo 11

Radyo 11 Hakkında Bilgiler

Radyo 11, Bilecik’ in kesintisiz radyoculuk yayınları yapan efsane radyo kanalı Radyo 11, 105.0 Mhz yayın frekansı ile Türkçe karışık tarzda müzik yayınları gerçekleştirmektedir. Türkçe müziğin en güzel örneklerine ve en güzel türlerine aralıksız erişebileceğiniz bu kanal yerel yayınlar yapan bölgesel bir radyo kanalıdır. Radyo 11 özellikle Bilecik halkının geleneksel radyoculuk kültürüyle ve modern radyoculuk anlayışı, online radyoculuk, vasıtası ile en çok dinlediği Bilecik radyosudur.

En sevilen ve en çok dinlenen müzik eserlerini en iyi ses kalitesi ile dinleyenlerine sunan Radyo 11, İbrahim Tatlıses’ ten Kibariye’ ye Türkiye’ nin en sevdiği ve en çok dinlediği seslerini radyonuza getiriyor.

Yerel radyoculuğun oldukça yükselişte olduğu günümüzde Radyo 11’ de önemli derece gelişme kaydetmeyi başarabilmiş bir bölgesel radyo kanalıdır. Radyo kanalı, internet üzerinden de dinlenebilen bir radyo kanalı olması bakımından kolay erişilebilen yapısı sayesinde hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi elde etmeyi başarabilmiştir. Dinleyenleri ile sıkı bir interaktif iletişim süreci güden Bilecikli’ nin radyosu bu yönü ile dinleyenleri tarafından şekillendirilen bir radyo kanalı olarak göze çarpıyor. Radyo özellikle Facebook ve Twitter hesapları sayesinde hedef kitlesine ulaşıyor ve dinleyenlerinin istek parçalarından oluşan bir müzik listesi ile radyoculuk yayınları yapıyor.

Her hafta Türk müziğinde önemli yer etmiş sanatçıların albümlerini ve müziklerini tanıtan Radyo 11 bu tanıtıcı ve bilgilendirici yönüyle büyük bir beğeni topluyor. Top 10 listesi ile de müziğin nabzını tutan kanal, her hafta güncellenen Top 10 listesi ile de radyoculuğun sıradan ve sıkıcı bir hal almasının önüne geçmeyi başarıyor.
Radyonun gelişip değişen bir yayın akışı mevcuttur. Radyo 11 müzik listesini güncelleyen ve teknolojik alt yapısını sağlamlaştırmayı ilke edinmiş bir radyo kanalıdır. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren bu kanal, bu yapılanma içerisinde müzik yayınlarına tamamen son vermek yerine Test Yayınları ile dinleyicilerinden kopmadan çalışmalar yürütmektedir.

Radyo 11 Yayın Akışı(Çarşamba)
00:00 – 08:00 Test yayını1
08:30 – 12:00 1980 ler Müzik DünyasıTest yayını
12:00 – 18:00 1990 lar Müzik DünyasıTest yayını
18:00 – 00:00 Test yayını 2

Her zaman kesintisiz radyo dinleme imkanı sağlayan internet ağı ile problemsiz dinleyebileceğiniz bu Bilecik radyosunu sitemiz üzerinden dilediğiniz an takip edebilir, radyo kanalından duymak istediğiniz şarkıyı isteyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo 11 Frekans Bilgileri

105.0 Bilecik üzerinden yayın yapmaktadır. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden Radyo 11’i online olarakda dinleyebilirsiniz.

Radyo 11 İletişim Bilgileri

Radyo kanalına “bu formu” doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!