Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo 13

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 13

Radyo 13

Radyo 13

Radyo 13 Hakkında Bilgiler

Radyo 13, 96.0 Mhz yayın frekansı ile bölgesel olarak radyo yayınları yapan bir radyo kanalıdır. Bitlis’in Tatvan ilçesinde radyo yayınları yapan bu kanal Türkçe karışık müzikler çalmaktadır. Zaman zaman yöresel halk müziği ezgilerine de değinen Radyo 13 özellikle Bitlis’ li halkın severek takip ettiği bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yerel olarak radyoculuk yapan Radyo 13 “Kentin En İyi Sesi” sloganı ile kesintisiz yayınlar gerçekleştirmektedir. Bölgenin en iyi yerel radyo kanalları arasında gelen Tatvan’ ın ve Tatvanlı’ nın sesi, kısa sürede gelişimini tamamlamış ve adından sık söz ettiren radyo kanalları arasına girmeyi başarabilmiştir.

Radyo 13’ ün bu başarısının ardında azimle ve dirayetle çalışan radyo programcılarının geldiği yadsınamaz bir gerçektir. Radyonun bu denli sevilip gelişmesinde sadece azimle çalışan radyo programcılarının değil büyük ve sadık Tatvanlı dinleyici kitlesi de önemli bir etken olarak göze çarpmaktadır.
Türkçe müziğe dair en sevilen ve en çok dinlenen eserleri çalan Radyo 13, bunun yanında gün içinde gerçekleştirdiği radyo programları ile adından söz ettirmektedir. Radyo, günün her saatinde sevilen Türkçe şarkıları çalmanın ötesinde kaliteli ve seçkin radyo programları da yapmaktadır. 22:00 – 00:00 arasında yayın yapan Uzun Yolların Genç Kaptanı Emre radyo kanalının en sevilen radyo programları arasında gelmektedir. Bunun yanında tadından yenilmeyen ve büyük bir dinleyici kitlesi olan bir diğer radyo programı da radyocu Gökhan’ın hazırlayıp sunduğu 14:00 -16:00 arası yayınlanan Gönül Limanı Gökhan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geçmişten bu güne en güzel Türkçe Pop müzik eserleri ile dinleyenlerinin gönlünden kulağına taht kurmayı hedefleyen radyo, benimsediği yayıncılık ilkeleri sayesinde her gün daha çok yol kat etmeyi başarabilmiştir ve her gün biraz daha sektöründe yer edinmiştir.
Bitlis ili ve çevresinden kesintisiz olarak 96.0 Mhz yayın frekansı ile kesintisiz dinleyebileceğiniz Radyo 13’ ü Dünya’nın her yerinden internet vasıtası ile online olarak dinleyebilirsiniz. Bitlis’ e ve Tatvan’ a dair yerel haberlerden haberdar olmak; yaşadığınız şehrin; memleketinizin nabzını tutmak için bu kanalı sitemiz üzerinden kesintisiz ve canlı olarak dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo 13 Frekans Bilgileri

96.0 frekansını takip ederek Bitlis üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz.

Radyo 13 İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Caddesi Pekhan İş Merkezi Kat: 3 No: 11
Tatvan / BİTLİS P.K. 13200
Telefon : + 90 434 827 25 18 – 19
Canlı Yayın Stüdyosu : + 90 434 827 25 18 – 19
Faks : + 90 434 827 25 82
E-Posta : [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!