Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo 16

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 16

Radyo 16

Radyo 16

Radyo 16 Hakkında Bilgiler

Radyo 16, takvimler 1993 yılını gösterdiğinde yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Radyo ciddiyeti ve titizliği ile tüm kamoyunun desteğini kazanmıştır.
Büyük bir titizlik ile yayın yaşamını ilerleten radyo kanalı, başarıyı beraberinde kazanmıştır. Radyo dinleyenlerine arabesk fantazi müziğinin en seçkin ve tutlan şarkılarını sunmaktadır. Ayrıca türkçe pop ve slow şarkılarada yer veren radyo kanalı birden fazla türde yayın yapması ilede dinleyenler tarafından ilgi görmektedir.

Radyo, 17 ile 61 yaş arası hedef kitleye hitap etmektedir. Buradan anlaşılacağı üzere geniş bir hedef kitlesi olan radyo kanalının geniş bir arşivide mevcuttur. IPSOS KMG verilerine göre Bursa’nın en çok dinlenilen radyosu olmuştur. Bursa’nın sesi soluğu olan bu radyo kanalını dinlemek ve dinlettirmek için radyo sitemizi ziyaret ediniz. Damara doymak ve keyfe keder için dinlenilmesi gereken en doğru radyo kanalı…

Radyo 16 Frekans Bilgileri

96.3 frekansını takip ederek radyo kanalını Bursa semalarından dinleyebilirsiniz. Bursa’dan uzakta olan radyo dinleyicileri internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirler.

Radyo 16 İletişim Bilgileri

İstek, reklam, şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki bilgileri kullanarak iletebilirsiniz.
Yazışma Adresi: B – Blok K:3 D:3 Nilüfer / Bursa / Türkiye
E-posta: [email protected]
Telefon: 0224 329 87 87 – 0224 326 26 16
Uğur KAYNAK – Reklam Koordinatörü
Bursa’nın sevilen sayılan radyosu Radyo 16 ile arabesk damar şarkılar 24 saat kesintisiz biz dinleyenler için çalmaktadır…

İletişim Adresleri ve Frekansları!