Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo 35

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 35

Radyo 35

Radyo 35

Radyo 35

Radyo 35, Demiören Şirketler Grubuna bağlı bir radyo kanalıdır. Radyo, Nisan 1996 yılında radyo kanalları arasında yerini almıştır. Pop ve Slow şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı 1996 yılından buyana belirli biz çizgi doğrultusunda, emin adımlar ile günümüze kadar gelmiş ve aynı başarı ile yayın yaşamını sürdürmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinden Radyo 35 dinleyebilirsiniz. Birçok ilde karasal yayın ağına sahip olan radyo kanalı seneler geçtikçe karasal yayın ağını genişletmektedir.

Bu geniş karasal ağı beraberinde, radyo kanalına geniş bir dinleyici kitlesi kazandırmıştır. Radyo kanalı, tecrübeli Dj’leri ile dinleyenlerine kesintisiz ve sorunsuz radyo dinleme imkanı sunmaktadır. En güncel ve en popüler pop şarkıları yayın listesine alan radyo, dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışında yer vermektedir. Sizlerde güncel pop şarkıları sorunsuz ve az reklamsız dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz…

Radyo 35 Frekans Bilgileri

İSTANBUL
ŞİLE
92.1
36
İZMİR
MERKEZ
89.0
37
İZMİR
ALİAĞA
89.0
İZMİR
ÇEŞME 89.0
Türkiye’nin her yerinden frekansa sahip olan radyo kanalı heryerden canlı olarak dinleyebilirsiniz. Frekans adreslerinden radyo kanalını takip edemeyen radyo dinleyicileri, internet üzerinden radyo kanalını dinleyebilirler. Radyo 35’in diğer illerdeki frekans bilgilerine ulaşmak için radyo kanalının resmi internet sayfasını ziyaret ediniz.

Radyo 35 İletişim Bilgileri

Adres : Çağdaş Caddesi Kestane Sokak. No 64/2 BALÇOVA – İZMİR
Telefon : 0232 278 89 89
Fax : 0232 278 90 46
E-Mail : [email protected]
Radyo kanalı web sayfası: www.radyo35.com.tr
Güncel pop şarkılara yayın akışında yer veren Radyo 35‘e yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!