Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo 37

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 37

Radyo 37

Radyo 37

Radyo 37 Hakkında

Radyo 37, yayın akışında arabesk fantazi şarkıları ağırlıkta olmak üzere, yer yer Ankara oyun havalarınada yer veren bir radyo kanalıdır. Radyo kanalının işletmesini Reyhan Kendirci üstlenmiş ve günümüze kadarda başarılı bir şekilde radyo kanalını yönetmiştir.

Kastamonu’luların severek dinlediği bu radyo kanalı, Kastamonu ili ile özdeşleşmiş bir radyodur. Radyo kanalı ağır adımlar ile sesini tüm Türkiye’ye duyurmayı hedef edinmiş ve bu doğrultuda emin adımlar ile ilerleyerek, büyük bir yol katetmiştir.

Radyo kanalına istekde bulunabilir sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinizede armağan edebilirsiniz. Radyo 37 dinlemek için ise sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Radyo 37 Frekans Bilgileri

95.2 frekansını takip ederek radyo kanalını Kastamonu ve çevre illerinde kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde ise Dünya’nın neresinde olursanız olun online olarak radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo 37 İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Radyo kurumsal bilgileri güncellediği takdirde beraberinde internet sayfamızda güncellenecektir.
Gün içerisinde aynı türden şarkıları dinlemekten sıkılanlar için Radyo 37 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir…

İletişim Adresleri ve Frekansları!