Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo 38

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 38

Radyo 38

Radyo 38

Radyo 38 Hakkında Bilgiler

Radyo 38 5 Mart 2013 tarihinde arabesk radyoları arasında yerini almıştır. Arabesk fantazi şarkılarını dinleyenlerinin hizmetine sunan radyo kanalı, güncel arşivi ile birçok rabesk radyosundan sıyrılmaktadır. Radyo kanalı yakın bir geçmişe sahip olmasına rağmen, geniş çapta bir dinleyici kitlesine ulaşan radyo, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

İnternet üzerinden dinleyenlerine ulaşan radyo kanalı, reklamsız ve dinleyici odaklı yayını sayesinde internet üzerinden yayın yapan birçok radyo istasyonu geride bırakmıştır. Tamamen dinleyicisini önemseyen bir yayın çizgisine sahip olan bu radyo formatını ilk günden buyana korumaktadır. Dinleyenlerininde istek şarkılarına yayın akışında yer verilmeside radyo kanalına artı özellik kazandıran diğer bir etmendir.

Sizlerde arabesk damar şarkıları Radyo 38 farkı ile buradan sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı ise Aşk Fm‘dir.

Radyo 38 Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. Şimdilik internet üzerinden hizmet veren radyo kanalını, sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo 38 İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi olmayan radyo kanalına, resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!