Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Yöresel Müzik » Radyo 42

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 42

Radyo 42

Radyo 42

Radyo 42

Radyo 42, internet üzerinden online olarak yayın yapan ve dinleyenlerine Yöresel Halk Türküleri, Türkçe Pop, Arabesk Fantazi tarzında şarkılar çalmaktadır. Tek bir kategoriye bağlı kalmadan tüm radyo dinleyenlere ulaşamyı hedef edinmiş bir radyo kanalıdır. Bünyesinde birden fazla kategori barındırması radyo kanalını kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaştırmıştır.

Radyo 42 henüz 2012 yılında kurulmasına rağmen, bu kısa süre içerisinde büyük bir yol almıştır. Radyo hergeçen gün kendisini geliştirmekte ve çitasını hergeçen gün arttırarak ilerlemektedir. Keyif dolu bir gün geçirmek için bu radyo kanalını dinlemeye devam ediniz.
Radyo kanalının Misyonu ise şöyledir;

Dünya üzerinde büyük bir döneme ışık tutan radyo’nun halen en iyi ve başarılı bir iletişim aracı olmasını, radyonun insan yaşamındaki yerinin korunmasını, Türkçe’yi çok anlaşılır ve düzgün kullanmak, gereksiz konuşmaların yayın akışına almamak ve dolayısıyla müzik ile insanlara ulaşmak, radyomuzu her kesimden insanlarımıza ve internet üzerinden tüm dünyaya ulaştırmak olmuştur.
Radyo kanalını radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo 42 Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans ağı yoktur. Yayın yaşamını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Radyo kanalını dinlemek için internete bağlanmanız yeterlidir.

Radyo 42 İletişim Bilgileri

Radyo ile alakalı iletişim bilgisi tarafımıza ulaşmamıştır. Gerekli bilgiler iletildiği takdirde sayfamız yenilenecektir.
Karışık formatta yayın yapan Radyo 42 tüm hızıyla biz dinleyenlerine keyifli dakikalar sunmaya devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!