Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo 68

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 68

Radyo 68

Radyo 68

Radyo 68 Hakkında Bilgiler

Radyo 68, Aksaray ilinin sevilen sayılan radyo kanalıdır. R3 lisansa sahip olan radyo istasyonu tarafsız ilkeli yayıncılık anlayışı ile dinleyenlerine hizmet vermektedir.

Aksaray Fm; Dinleyicileri bilgilendiren, haberdar eden, eğlendiren, sözü öz, her kesime söz hakkı veren ve milli hedeflerden taviz vermeyen, manevi değerlerimize ve kişisel sınırlara saygılı bir anlayışla yayınlarını sürdüren yerel radyo istasyonu, dinleyicilerinin desteği ile daha da geniş kitlelere hitap etmeye devam etmektedir.

68 Radyo genel tarzda yayın formatı ile; yöresel halk türkülerine, slow şarkılara yayın akışında yer vermektedir. Sizlerde farklı tarzlarda farklı renklerde şarkıları kesintisiz reklamsız ve mobil olarak canlı dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo 68 Frekans Bilgileri

101.2 frekansı ile dinleyenlerine keyifli dakikalar sunan radyo kanalı; Aksaray ili çevresinde bu frekans üzerinden canlı dinlenebilmektedir. Aksaray ili sınırları içerisinde olmayan radyo dinleyecileri ise radyoyu online bir şekilde radyo dinleme sitemiz üzerinden dinleyebilirler.

Radyo 68 İletişim Bilgileri

Adres: Taşpazar Mah. 808/Şehit Hatip Uçkun Sokak No:3/3 Merkez/AKSARAY
Telefon: 0382 214 44 68
Gsm: 0554 174 44 68
Mail: [email protected]
Radyo 68’e yukarıdaki iletişim bilgileri doğrultusunda ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!