Buradasınız: Anasayfa » TSM » Radyo 7 Sanat

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 7 Sanat

Radyo 7 Sanat

Radyo 7 Sanat

Radyo 7 Sanat Hakkında Bilgiler

Radyo 7 Sanat, Türk Sanat Müziği şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı, Radyo 7’nin bünyesinde faliyet göstermektedir. Radyo 7 son zamanlarda açtığı radyo kanallarına bir yenisinide ekleyerek. Radyo dinleme dalında Türk Sanat Müziği kategorisinde eksikliği gidermek adına bu radyo kanalını dinleyicileri ile buluşturmuştur.

Türk Sanat Müziği radyoları arasında, kısa süre içerisinde önemli bir yer edinen bu radyo kanalı kendi kemik dinleyicisi oluşturmuştur. Radyo kanalını çoğunlukta orta yaş ve üzere bir dinleyici kitlesi vardır. Fakat radyo kanalı yediden yetmişe herkesime hitap etmekte ve herkesimin rahatlıkla dinleyebileceği bir platforma sahiptir. Radyo 7 Sanat’ı dinlemek ve sevdiklerinize dinlettirmek için radyo sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Aynı kategoride yayın yapan ve popüler olan bir başka radyo kanalı ise Radyo Alaturka’dır. Radyo Alaturka‘yıda bu bağlantı adresinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo 7 Sanat Frekans Bilgileri

Radyo, frekans adresine sahip değildir. Yayınlarını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Radyo kanalını takip etmek isteyenlerin, internet bağlantısı edinmeleri yeterlidir.

Radyo 7 Sanat İletişim Bilgileri

Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İstanbul
Telefon: 0212 437 84 84
Faks 0212 437 85 82
Rezervasyon Faks: 0212 437 85 81
E-Posta: [email protected]
Radyo 7 Sanat’a yukarıdaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!