Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo 71

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo 71

Radyo 71

Radyo 71

Radyo 71

Radyo 71, 21 Şubat 1992 yılında yayın yaşamına ilk adımı atmış ve 1994 yılında da resmi kimliğini kazanmıştır. Kırıkkale üzerinden yayın yapan radyo kanalı günümüze pekde kolay gelmemiştir. 1992 yılında yaına başlamış ve 1 sene sonra 1993 yılında Özel radyo kanallarına yayın imkanının kısıtlanması ile birlikte radyo kanalı yayın hayatına kısa bir süre ara vermek sorunda kalmıştır.

Fakat Türkiye’yi susturamazsınız sloganları ile yayın yaşamını tekrardan kazanan özel radyo ve televizyonlar aynı hızla yayın yaşamlarına devam etmiştir. Günümüze kadar istikrarlı bir şekilde gelen ve yayın çizgisinden ödün vermeyen Radyo 71, Kırıkkale ve tüm Türkiye’ye en popüler slow şarkıları ve pop şarkıları çalmıştır. Sizlerde radyodinlesem.net üzerinden bu başarılı radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo 71 Frekans Bilgileri

100.5 frekans adresini takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Tüm Kırıkkale’lilerin büyük bir ilgi ile dinleyip takip ettiği bu radyo kanalını, internet üzerinden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Radyo 71 İletişim Bilgileri

Aşağıdaki mail ve telefon bilgilerini kullanarak radyo kanalı ile irtibata geçebilirsiniz.
0544 545 12 71 [email protected]
0 318 212 19 99
Kırıkkale’nin en çok dinlenile radyosu Radyo 71 en güncel en popüler şarkıları ile yayın yaşamına bomba gibi devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!