Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Active

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Active

Radyo Active

Radyo Active

Radyo Active Hakkında Bilgiler

99.9 Mhz yayın frekansı ile Kütahya ili üzerinden radyo dinleyicilerine kesintisiz ve eşsiz müzik yayınları sunan bir radyo kanalıdır. Radio Active Türkçe pop ve Türkçe karışık tarza müzik yayınları yapmaktadır.
Her geçen gün büyüyen, hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi elde etmeyi başaran Kütahyalı’ nın sevilen radyosu kulakların pasını alma gayreti güden genç ve dinamik bir radyo. En yeni Türkçe şarkılara tam vaktinde erişim olanağı sağlayan bu özel kanal, Metehan ile Radyasyon adlı programı ile başta Kütahyalı dinleyenleri olmak üzere Türkçe müzik seven radyo dinleyicilere özel dakikalar sunuyor.

En güzel şarkılara, en keyifli dakikalara tek tık ile erişebileceğiniz, dinlemekten keyif alacağınız Radio Active’ te enerji dolu dakikalar siz değerli dinleyicilerini bekliyor.
Spor, müzik, politika, ekonomi, magazin, kültür- sanat ve daha pek çok konuda pek çok içerik ile internet sayfası üzerinden dinleyenlerine ve site ziyaretçilerine özgün bilgiler sunan radyo kanalı, bu özelliği ile sadık bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarıyor. Kütahya ili başta olmak üzere çevre illere de 99.9 Mhz frekansı ile seslenen radyo kanalı, bölgenin nabzına ışık tutan yapısı sayesinde pek çok yaş grubundan dinleyicileri buluşuyor.

Dinleyenlerinden aldığı güç ile uzun yıllardır alanında kalmayı başarabilen Kütahyalı’ nın en değerli radyo kanalı, dinleyenlerinden gelen istekler ile yayın akışını şekillendiriyor. Twitter ve Facebook sayfasını son derece aktif kullanan bu yerel radyo, sosyal medyanın gücünden beslenen, dinleyici ile interaktif iletişim güde bir radyo kanalı.
Özgül ile Güne Bakış Salı’ dan Cuma’ ya saat 15:00- 17:00 arasında Radio Active sever dinleyenleri ile buluşuyor.

Online dinleme olanağı sayesinde internet üzerinden sorunsuz dinlenen Radio Active ‘ e sitemiz üzerinden pop müzik kategorisinden erişebilirsiniz. Kütahyalı’ nın bu pop müzik radyosuna beğenilerinizi yazabilir, radyo kanalına ilişkin eleştirilerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz.
Günün her anı, alan ve mekan sınırlaması olmaksızın canlı radyo dinleme olanağı bulacağınız bu kanalı, internet üzerinden her zaman dinleyebilirsiniz. Evde, işte, arabada, okulda… canınızın istediği yer yerde Radio Active’ yi dinlemek için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek. Aynı türde yayın yapan Power Türk‘üde sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Active Frekans Bilgileri

99.9 Kütahya üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Active İletişim Bilgileri

Radyo kanalı ile ilgili kurumsal bir bilgi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!