Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Afet

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Afet

Radyo Afet

Radyo Afet

Radyo Afet Hakkında Bilgiler

Radyo Afet 2015 yılında alanında bir ilk olarak yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Radyo kanalı olası bir afet anında yayın yaparak halkı bilinçlendirmek ve durumdan haberdar etmek adı altında aramıza katılmıştır. Kanal toplumda bilinci uyandırmak ve insanlara yardım etmek için oluturulmuş bir yapılanmadır.
Afet Fm dinleyenlerine arabesk damar şarkıları ile hizmet vermektedir.

Geçmiş yıllarda popüler olan ve günümüze damgasını vuran tüm arabesk şarkıları çatısı altından toplayan Afet Fm, aralıksız hizmet vermektedir. Radyo Yalova’da yayın yapan Gözde FM ve AFAD arasında yapılan protokolle AFAD İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulmuştur. Reklamsız radyo dinlemek ve efkarınıza ortak olacak bir arkadaş edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Radyo Afet ile en damar şarkıları sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebileceksiniz. Bu radyo kanalında yer alan bazı sanatçılarımız; Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Ümit Besen, Güllü, Kibariye ve nice değerli sanatçıların muhteşem şarkıları siz radyo severleri bekliyor. Arabesk damar şarkıları çalan bir başka radyo olan Baba Radyo‘yuda buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Afet Frekans Bilgileri

92.2 frekansı üzerinden Radyo kanalını Yalova ve çevre illerde canlı dinleyebilirsiniz. Radyo, internet üzerinden de online bir şekilde dinlenebilmektedir.

Radyo Afet İletişim Bilgileri

Aşağıda yer alan mail adresi üzerinden radyo kanalına ulaşabilir; görüş, öneri ve şikayetlerinizi dillendirebilirsiniz.
[email protected]İL.COM

İletişim Adresleri ve Frekansları!