Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Akademi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Akademi

Radyo Akademi

Radyo Akademi

Radyo Akademi Hakkında Bilgiler

Radyo Akademi, internet bazlı yayınlar yapan bir online radyo kanalıdır. Radyo yerel veya ulusal bir yayın frekansına sahip değildir. Radyo Akademi Fm, sadece online olarak faaliyet göstermektedir. Radyo, Türkçe slow ve Yöresel Halk Türküleri çalan tematik bir radyo kanalı olarak faaliyet göstermektedir.

Tükçe slow ve yöresel halk müziği eserlerini kesintisiz sunan Radyo Akademi Fm, online arenada yer alması bakıyla sınırsız ve masrafsız dinlenme olanağı sayesinde severek takip edilen internet radyoları arasında geliyor. Radyon belirli bir dinleyici kitlesine hitap eden müzik yayınları yapıyor olmasına rağmen son derece ciddi bir dinleyici kitlesine sahip. Özellikle erkek dinleyiciler tarafından severek ve istikrarla takip edilen bu kanal her geçen gün hızlı bir şekilde yükseliyor.
İnternet mecrasında doğan ve internet mecrasından beslen her radyo kanalında olduğu gibi bu radyo kanalında da; internetin sunduğu nimetlerden faydalandığı yadsınamayacak bir gerçektir.

Radyo Akademi, internetin zahmetsiz, masrafsız ve sınır ötesi yayınlar yapmaya elverişli yapısının bilincindedir ve radyo bu alandan son derece etkin bir şekilde faydalanmaktadır.
Bilinen Halk Müziği ezgilerine ve slow müzik namelerine kesintisiz yer veren bu kanal bu yönü ile en çok dinlenen online radyo kanalları arasında geliyor.

Radyo teknolojik alt yapısı son derece güçlü olan bir internet radyosu olma özelliği gösteriyor. Radyo kanalı sunduğu ses kalitesi ve seçkin müzik arşivi sayesinde rakipleri arasından kolayca sıyrılmayı başarıyor.
Karasal yayın ağına erişememiş olmasına rağmen ciddi bir dinleyici kitlesi ve istikrarlı bir yayıncılık anlayışı bulunan bu tematik radyoda slow müzik ve yöresel halk müziğini severek dinleyecek ve kanala online yayın ağı ile erişebileceksiniz. Yeni sanatçılar ve özgün müziklere tek tuşla ulaşabileceğiz istek ve görüş bırakabileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Slow Türk Fm‘ide buradan dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Akademi Frekans Bilgileri

Radyo Akademi online yayın yapan radyodur. Radyo kanalının frekansı yoktur.

Radyo Akademi İletişim Bilgileri

Radyo kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!