Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Akigo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Akigo

Radyo Akigo

Radyo Akigo

Radyo Akigo Hakkında Bilgiler

Radyo Akigo Manisa sınırları içerisinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Manisa sporun Akigo taraftar grubunun adının radyoya taşınması ile kurulmuş bir kanaldır. Radyo kanalı adından da anlaşılacağı üzere Manisaspor’un maç öncesi ve maç sonrası durumunu dinleyenleri ile paylaşmakda ve onları bilgilendirmektedir.

Sadece bununla yetinmeyen radyo kanalı, güncel pop ve slow şarkılarada yayın akışında yer vermektedir. Bu radyo kanalını dinlerken hem gündemi takip edecek hemde en güncel şarkıları online olarak dinleyebileceksiniz. Manisa halkının severek takip ettiği Akigo Fm, Manisa’nın nabzını tutmaktadır. Hem dinleyenlerine hem Manisa’daki kurum ve kuruluşlara büyük yararlar sağlamış bir kanaldır.

Türkçe pop ve slow şarkıların popülaritesini arttırdığı ve pop radyoları kategorisinde ardı ardına açılan kanallar bu sektörün canlanmasına neden olmuştur. Birçoğumuzun severek dinlediği bu şarkıları ise Radyo Akigo kesintisiz bir şekilde vermektedir. Online radyoculuk dalına alternatifler kazandıran ve daima takımının yanında olan bu radyo kanalını radyodinlesem.net adlı internet sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Akigo Frekans Bilgileri

97.4 frekansını takip ederek Manisa ili üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Akigo İletişim Bilgileri

Adres: Paşa Mahallesi 7 Sokak No:2 Akigo İş Hanı Akhisar / MANİSA
Telefon & Fax: 0 236 414 44 64
Reklam İçin: [email protected]
Teknik Sorunlar ve Müzik Direktörü: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!