Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Aktif

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Aktif

Radyo Aktif

Radyo Aktif

Radyo Aktif Hakkında Bilgiler

Bursa’da faaliyet gösteren çok sayıda radyo istasyonu mevcuttur. Bu radyolar arasında kaliteli işler yaparak alternatifleri arasında sıyrılıp tüm şehre ve hatta civar şehirlere hitap etme başarısını gösteren radyo sayısı ise çok azdır. Son dönemde bahsettiğimiz kaliteli işlere imza atan radyolar arasında Radyo Aktif devamlı olarak artan dinleyici kitlesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Radyo istasyonu, dinleyenlerine Türkçe pop parçaları sunmaktadır.

Yayın akışı sadece Türkçe pop şarkıların üzerine kurulu değildir. Bunun haricinde yeri geldiğinde slow parçaları da radyodan dinlemek mümkün olacaktır. Aynı zamanda gün içerisinde radyonun yayınlarına kulak verirseniz zaman zaman yabancı hareketli parçalarında çalındığına şahit olabilirsiniz. Yani bir nevi karışık müzik yayını yapmakta olan bir radyo olarak nitelendirilebilir.

Radyo yayın hayatına hem karasal ağ üzerinden hem de online olarak devam etmektedir. Karasal yayın frekansı olarak 92.6’yı kullanmakta olup kendi internet sitelerinde de online yayınlarını dinleyicisine ulaştırmayı başarmaktadır. Radyo Aktif günümüzde ulaştığı başarının arkasında kaliteli programcıları yatmaktadır. Mehmet YAKIT’ın sunuculuğunu yaptığı “Müzik Kulübü” programı hafta içi her gün saat 16:00’da başlıyor ve 1 saat boyunca dinleyicisine kaliteli müziklerin keyfini çıkartma imkanı sunuyor. Kemal AKTAŞ tarafından hafta içi her gün saat 17:00 ile 19:00 arasında sunulan “Unutulmayanlar” programı ülkemizdeki efsane olmuş sanatçıların eski parçalarını dinleyicisine ulaştırıyor. Nostalji yapılan program çok geniş bir kitle tarafından takip ediliyor.

Radyo Aktif Frekans Bilgileri

92.6 frekasnını takip ederek Bursa ili üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de dilediğiniz her noktadan radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Radyo Aktif İletişim Bilgileri

Adres: Mudanya Yolu No:317 – Bursa / Nilüfer
Telefon: 0224 242 7212
Fax: 0224 242 7215
Radyo Aktif Bursa’nın sevilen radyo kanalı.

İletişim Adresleri ve Frekansları!