Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Anadolu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Anadolu

radyo anadolu

radyo anadolu

Radyo Anadolu Hakkında Bilgiler

Radyo Anadolu, Akıncılar Group çatısı altında yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı 2003 yılından buyana dinleyenlerine dini radyolar dalında hizmet vermektedir. Marmara Bölgesine uzun yıllardan buyana hizmet veren radyo kanalı çizgisini bozmadan, yoluna devam etmektedir. Radyo yayın akışında ilahi şarkıları çalmaktadır.

Radyo kurulduğu ilk günden buyana , objektif bir şekilde biz dinleyenlerine hizmet vermektedir. İnternet üzerinden dini radyolara olan talebin artması ile birlikte birçok radyo bu dalda dinleyenlerine hizmet vermeye başlamıştır. Lakin amacının dışında dinleyenlerine hizmet veren bu radyo kanalları, internet radyoculuğuna bir gölge düşürmüştür. Fakat köklü yapısı ile Anadolu Fm bu olumsuz yargıları bir tarafa atarak dinleyenlerine sadece hizmet için yola çıktığını apaçık göstermiştir.

Sizlerde deneyimli kadrosu ve geniş arşivi ile dinleyenlerine 24 saat kesintisiz hizmet veren Radyo Anadolu’yu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı olan Bayram Fm‘i ise bağlantı linkinden takip edebilirsiniz.

Radyo Anadolu Frekans Bilgileri

105.3 frekans adresi üzerinden İzmit Kocaeli’nde radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Anadolu İletişim Bilgileri

Hacı Halil Mah. İsmetpaşa Cad. Şahinler İş Merkezi Kat: 6 – Gebze / KOCAELİ
TEL: (262) 646 38 16-17-18
FAX: (262) 646 49 79

İletişim Adresleri ve Frekansları!