Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Arel

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Arel

Radyo Arel

Radyo Arel

Radyo Arel Hakkında Bilgiler

Radyo Arel, ilk yayınını 12 Mayıs 2011 tarihinde, “İstanbul Arel Üniversitesi Bahar Şenlikleri” kapsamında gerçekleştirilen bir “Açılış Partisi” ile dinleyenlerine ulaştırmıştır. Oyuncu ve televizyon programcısı da olan ülkenin önde gelen radyocularından Ceyhun Yılmaz, “Radyo Arel Açılış Partisi” kapsamında İstanbul Arel Üniversitesi’nde sevenleriyle buluştu. Aynı etkinlik kapsamında, Radyo Arel ekibinden olan öğrenciler mini bir konser verdi ve aynı zamanda da DJ performansıyla dinleyenleri eğlendirmişlerdir.

Radyo kanalı, biri yayın, diğeri yapım stüdyosundan oluşan 2 ayrı stüdyoya sahiptir. Yeni teknolojiler dikkate alınarak kurulan stüdyolarda, profesyonel bir radyo kuruluşunda bulunması gereken tüm cihazlar mevcuttur. Kullanılan radyo otomasyon programı, sektörde ulusal yayın yapan birçok kurumsal radyo istasyonunun da kullandığı “Spesyalist” programıdır. Ses montajı için kullanılan programlar ise, Sony Vegas, Sony Sound Forge, Adobe Audition vb. gibi profesyonel ses montaj programlarıdır.

Öğrenciler kendi programlarını hazırlayıp sunmalarının yanı sıra Halkla İlişkiler ve Sosyal Medya Sorumluları, Haber Spikeri, Yayın ve Prodüksiyon Sorumluları olarak da çalışmaktadır.

Radyo Arel, 2012-2013 eğitim-öğretim yılıyla birlikte; yeni program ve programcılarla, Türkçe ve yabancı en sevilen şarkılarla, sürpriz parti ve etkinliklerle günün 24 saati yayın yaşamını sürdürmektedir. Sizlerde radyo dinleme keyfini canlı canlı yaşamak için sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Radyo Arel Frekans Bilgileri

Radyo Arel’in frekans adresi yoktur. Radyo yayın hayatını internet üzerinden sürdürmektedir.

Radyo Arel İletişim Bilgileri

Adres : Kemalpaşa Mahallesi, Halkalı Caddesi No:101 34295
Sefaköy – Küçükçekmece
İstanbul – Türkiye
Tel : (0212) 540 96 96 Dahili : 2171
Fax : (0212) 540 97 97
E-Posta : [email protected]
Yukarıdaki bilgileri takip ederel Radyo Arel’e ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!