Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Asya

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Asya

radyo asya

radyo asya

Radyo Asya Hakkında Bilgiler

Radyo Asya Pendik İstanbul üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo dini radyolar kategorisinde yayın yapmaktadır. İçeriğini ilahi şarkıları ve tasavvufi bilgiler sohbetler oluşturmaktadır. 24 saat yayın yapan radyo hem karasak hemde online yayına sahiptir.

İçeriğinin dışına çıkmayan ve içeriğinin prensipleri ve gereksinimleri gereği illegal reklam almayan ve bu konuda hassas davranan radyo, dinleyenlerinin istek, öneri ve şikayetlerinide dikkate almaktadır. Haksız kazançtan yana olan ve dinleyenlerine iyi birşeyler kazandırmak ve onların mutluluğu huzuru için yayın yapan bir politikaya sahiptir.

Özellikle dini radyoların bu konuda oldukça daha hassas olmasından yana olan ve bunun aksini yapan birçok dini radyoya örnek niteliği taşıyan Radyo Asya Fm, bunun için gerekli çalışmalarıda yürütmektedir. Özellikle internet radyoculuğunun popülaritesinin artması ile birlikte bu kategoride açılan ve sadece kar amacı güden radyoların bu mesleğe kara bir leke sürdürklerinin farkında olan ender radyo kanallarının başında gelmektedir.

Sizlerde kaliteli bir şekilde ilahi şarkıları canlı ve online olarak dinlemek istiyor ve sevdikleriniz ile keyifli dakikalar sürmek istiyorsanız sitemiz radyodinlesem.net’i takip etmeniz kafi olacaktır.

Radyo Asya Frekans Bilgileri

İstanbul Pendik ve çevrelerinde 101.7 frekansını takip ederek radyoyu canlı dinleyebilir. Radyo sitemiz üzerinden de online olarak dilediğiniz heryerden kanalı dinleyebilirsiniz.

Radyo Asya İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa cad.no:39 kat 4 pendik İstanbul
Telefon: 0216 491 62 22 – 0216 491 53 53

İletişim Adresleri ve Frekansları!