Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Babylon

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Babylon

radyo babylon

radyo babylon

Radyo Babylon Hakkında Bilgiler

Radyo Babylon dinlemek için tıklayınız!

Radyo Babylon, İnternet üzerinden yayınlar yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı yerel ya da ulusal bir yayın frekansına sahip değildir. Sadece online alanda faaliyet gösteren Radyo Babylon soul, caz, funk, trip-hop, latin, bossa nova, dub, deep house, hip-hop gibi değişik ve son derece popüler olan müzik türleri ile Dünya’ ya sesini duyurma gayreti içerisinde olan eşsiz bir radyo kanalıdır.

Radyo Babylon alışa gelmiş, sıkıcı, geleneksel radyo yayıncılığın çok ötesinde müzik yayınları yapmaktadır. Bu radyo kanalı, kendine has radyo yayıncılığı sayesinde alanında faal bir radyo kanalıdır. Radyo, genç ve dinamik bir ekip ile yürüttüğü programları sayesinde kısa sürede internet mecrasının sevilen ve özgün müzikler sunmayı becerebilen sayılı internet radyo kanallarından olmayı başarabilmiştir.
Radyo Babylon’ da müziğe dair aradığınız ne varsa hepsine sadece bir tık kadar uzaktasınız.

Radyonun özellikle internet sitesi üzerinden müziğe dair yaptığı çalışmalar oldukça dikkat çeken çalışmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Albüm ve şarkı yorumlamalarındaki başarıları ile dikkat çeken bu nadide radyo, özellikle genç kuşak dinleyicilerine ve müzik severlere önemli derece bilgiler sunması bakımından severek takip edilen bir radyo kanalı olmayı başarabilmiştir. Deep house, hip-hop, latin, bossa nova, soul, caz, funk, trip-hop tarzındaki şarkıların sınırsız ve daha önce duyulmamışlarını ayağınıza getiren Radyo Babylon, günün her saati kesintisiz yayınları ile dikkat çekmektedir. Haftanın her günün sabah saat 07:00 ‘ da başlayan yayınları aralıksız 24 saat sürmektedir.

Radyo kanalı haftanın 7 günü ve 24 saati aralıksız müzik çalan bir radyodur.
Radyo Babylon’ a eşdeğer yayıncılık günden bir diğer internet radyosu da Radio Oxigen’dir. Radio Oxigen’ de İstanbul kaynaklı bir internet radyosu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kanal da tıpkı Radyo Babylon gibi latin, bossa nova, caz, deep house vb. tarzda müzik yayınları gerçekleştirmektedir.

Radio Oxigen 1996 yılında temeli atılmış bir internet radyosudur ve günümüz adıyla 2009 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Bu iki eşsiz ve müzikte kalite radyo kanalına sitemiz üzerinden aralıksız erişebilir, radyo kanallarına ait istek ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Babylon Frekans Bilgileri

Radyo kanalı online olarak yayın yapmaktadır.

İletişim Adresleri ve Frekansları!