Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Baharat

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Baharat

radyo baharat

radyo baharat

Radyo Baharat

Baharat Fm İstasyonu Hakkında Bilgi
Radyo Baharat Fm, Türkçe slow pop ve yabancı pop, slow şarkılar ile hizmet veren bir internet radyosudur. Radyo kanalı yakın bir geçmişe sahip olmasına rağmen kemikleşmiş otoriter bir dinleyici kitlesine sahiptir.
Radyo güncel ve geçmiş yıllarda en çok dinlenilen Türkçe slow şarkıları çalmaktadır. Dinlerken büyük bir keyif alacağınız ve Semtinkızı programı ile radyoya adeta bağımlı hale geleceğiniz bir format siz dinleyenleri beklemektedir.

Şüphesiz son zamanlarda internet radyoculuğunun popülaritesini arttırması bu sektöre bir rekabet kazandırmış ve internet radyoları arasında tatlı bir rekabette haklı olarak doğmuştur. Semtinkızı programı ile dinleyenleri kendine bağlayan radyo programcısı kendini şu ifadeler ile tanımlamıştır: Neden ” semtinmuhabbeti ” ?
Diye soran birçok kişi oldu. Net cevabım ” BEŞİKTAŞ ” oldu hep. Bilen bilir Beşiktaş = Kartal + Çarşı + Semt + Aşk ’ tır benim gibi Beşiktaş‘a gönül vermişlere. İlk başta ” Semtin Kızı” ortaya çıktı. Radyo Programının adı ne olsun diye soru sorulur sorulmaz tabiki de ” semtinmuhabbeti ” çıktı ortaya. Hepsi de bir anlık bir şeydi açıkcası.

Baharat Fm‘i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı Formatta şarkılar çalan Slow Türk’ü buradan dinleyebilirsiniz.

Radyo Baharat

Baharat Fm Frekansı Kaçtır ?
Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo sadece internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Radyo Baharat

Baharat Fm’in İletişim Bilgileri Nedir ?
Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!