Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Banko

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Banko

Radyo Banko

Radyo Banko

Radyo Banko

Hakkında Bilgiler
Radyo Banko, Ankara oyun havaları çalan bir radyo istasyonudur. Banko Fm 99.1 frekansı üzerinden canlı olarak yayın yapmaktadır. Radyo Banko, Ozan Grubu bünyesinde yakın zamanda faliyete girmiş bir radyo kanalıdır. Çok kısa bir süre zarfı içinde, kendi kategorisinde bulunan tüm radyo kanallarını alaşağı etmiş Ankara’lıların tabiri cayizse 1 numaralı radyosu olmuştur. Bu radyo kanalıyla birlikte yaşamınıza yeni bir tad ve hareketlilik gelecektir. Bibirinden özgün farklı Ankara oyun havaları ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunan Radyo Banko birbirinden değerli Ankaralı sanatçılarıda radyo stüdyosuna ağırlamıştır. Bu sanatçılardan Hüseyin Kağıt ve nice, Radyo Banko dinleyicilerinin favori sanatçıları arasında gösterilmektedir.

“Hüseyin Kağıt”‘ın birbirinden renkli hareketli insanın içini kıpır kıpır eden şarkıları, Hayatı tesbih yapmışım sallıyormuşum, Olmuyor olmuyor ve benzeri şarkılar Radyo Banko dinleyicileri tarafından oldukça rağbet görmüştür. Sizlerde henüz bu mükemmel radyo kanalı ile tanışmadıysanız hemen radyo sitemizi ziyaret ediniz. Farklı, hareketli, orjinal ve sürpriz dolu şarkılar için sorunsuz kesintisiz radyo dinlemeye değer başarılı bir radyo kanalı… Diğer radyoları dinlemek için ” radyo dinle ” bağlantısını takip etmeniz yeterlidir.

Radyo Banko

Frekans Bilgileri
Radyo kanalı 99.1 frekansı üzerinden Ankara ili ve çevre illerde canlı olarak dinlenebilmektedir. 99.1 frekansı üzerinden verim alamayan Radyo Kanalı dinleyicileri ise, internet üzerinden Dünya’nın heralanından online olarak radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirler. Ankara oyun havalarının, Yöresel halk şarkılarının tek ve vazgeçilmez adresi olan bu radyo kanalı, tüm ekibi ve çalışanları ile dinleyenlerine 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Radyo Banko

Radyo İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 276 03 02
Radyo kanalı resmi internet sayfası : www.radyobanko.com/
Yukarıda Radyo Kanalı iletişim bilgileri verilmiştir. Radyo Banko ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek ulaşabilirsiniz

Radyo Banko 2016 EN Çok Dinlenilen Şarkı Listesi

Radyo Banko Fm’in 2016 yılında yayın akışında yer verdiği şarkıları aşağıdaki listeden bakabilir sitemiz üzerinden Ankara Radyo Banko şarkılarını dinleyebilirsiniz.

 • Murat Bal – Düzelü Be Kanka
 • Nesrin & Hüseyin Kağıt
 • Kupa Kızı Veli Erdem Karakülah –
 • Ahdım Var Yılmaz Yıldız –
 • Ankara Bebesiyim Fahrettin Tuyan & Veli Erdem –
 • Ankaralı Kadir Yılmaz –
 • Çokta Tın Mahmut & Mustafa Taş –
 • Ağlar Gezer Özgür Koç –
 • Ankara’nın Bebesi Ayşe Dinçer –
 • Aşkımız Olay Olacak Sevgi Petek –
 • Bunun Adı Aşk Engin Çağlar & İbocan –
 • İletişim Adresleri ve Frekansları!