Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Bergama

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bergama

Radyo Bergama

Radyo Bergama

Radyo Bergama Hakkında Bilgiler

Radyo Bergama, 8 Aralık 2015 tarihinde yayın hayatına adım atmıştır. Kanal radyo severlere arabesk damar şarkıları çalmaktadır. İnternet üzerinden online hizmet ile karşımıza çıkan Bergama Fm, işinden deneyimli Dj ler ile biz dinleyenlerine hizmet vermektedir.

Arabesk müziğin en damarlarını arşivine taşıyan kanal 24 saat hizmet vermektedir. Tüm arabesk severlerin büyük bir keyif ile dinleyeceği ve tavsiyede bulunacağı radyo kanalı, yenilikçi yapısıylada dikkat çekmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan birçok arabesk damar radyolarına nazaran daha içten ve samimi yayını ile kendine has dinleyicisini yakalamayı bilmiştir.

Arabeskin en değerli şarkıcıları; İbrahim Tatlıses, Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Serkan Kaya, gibi değerli isimlerin değerli şarkılarını bu radyo aracılığı ile dinleyebileceksiniz. Kanal yayın akışı içerisinde yer yer slow şarkılarada yer vermektedir. Alternatifli bir yayın yapan bu kanalı sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı Kral Fm‘ide buradan dinleyebilirsiniz.

Radyo Bergama Frekans Bilgileri

Radyonun frekans adresi yoktur. Kanalı sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!