Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Besk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Besk

Radyo Besk

Radyo Besk

Radyo Besk Hakkında Bilgiler

Radyo Besk, 1999 yılında Giresun ilinde yayın hayatına ilk adımını atmıştır. Radyo başta Giresun ili olmak üzere Kesap, Espiye, Tirebolu, Görele, Bulancak, Piraziz Gülyalı ve Ordu’da canlı dinlenebilmektedir. Radyo kanalı dinleyenlerine arabesk damar şarkılar çalmaktadır.

Radyo kanalı ayrıca Giresun’un ilk özel radyosu olma özelliğinide taşımaktadır. Radyo Besk dinleyici sayısını hızla arttırmayı bilmiş ve bugün Digital l link sistemi ile yaklaşık 1.000 bin kişiyi aşkın dinleyicisi ile Karadeniz’e, İnternet ortamından tüm dünyaya sesini duyurabilen bir yapıya sahip olmuştur.

Güngeçtikçe bu başarısını arttıran radyo kanalı şüphesiz Türkiye’nin diğer illerinde de karasal yayın ağına sahip olacaktır. Sizlerde Karadeniz’in bu sevilen radyosunu dinlemek için radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret etmeniz yeterlidir. Aynı türde yayın yapan Baba Radyo‘yuda sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Besk Frekans Bilgileri

Radyo 93.3 mhz frekansı üzerinden; Başta Giresun olmak üzere Kesap, Espiye, Tirebolu, Görele, Bulancak, Piraziz Gülyalı ve Ordu’da canlı dinlenebilmektedir. Radyo kanalını internet üzerinden online bir şekilde de dinleyebilirsiniz.

Radyo Besk İletişim Bilgileri

Besk Fm Genel Yayın Yönetmeni
Hasan KURT
Telefon: 0546 856 09 08
Radyo Besk’e yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!