Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Karışık » Radyo Beyaz

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Beyaz

Radyo Beyaz

Radyo Beyaz

Radyo Beyaz Hakkında Bilgiler

Radyo Beyaz, 94.2 karasal frekansı ile Ankara merkezli yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyicisine; yerli yabancı güncel hit şarkıları 24 saat kesintisiz bir şekilde çalmaktadır. Zor olan bu kategoride hızlı bir şekilde yerini almış ve dinleyicisine en kaliteli şarkıları sunmaktadır.

Birçok etkinliğe imza atan radyo diğer radyo kanallarında sıyrılmaktadır. Düzenlediği etkinlikler ile sosyal sorumluk bazında önemli işlere imza atan kanal tüm Radyo Beyaz dinleyenlerinide bir araya toplamaktadır. Ankara semalarından kesintisiz bir yayın sunan bu kanal deneyimli programcıları ile haftanın her günü ve her saati sorunsuz bir yayın yapmaktadır.

Birçok sanatçıyı konuk eden radyo kanalı, globalleşen dünyada farklı olan ve radyo dinleme dalına farkındalık kazandıran her hareketi yakından takip etmekte ve dinleyenlerinin hizmetine sunmaktadır. Mp3 kalitesinde bir yayına sahip olan kanal teknolojinin vermiş olduğu imkanları elverdiğince kullanarak dinleyici bazlı bir kanal profili ile hizmet vermektedir.

Özellikle online radyoculuğunda hızlı bir yükseliş yapması ile birlikte, online radyoyada hizmet veren kanal azımsanmayacak kadar bir dinleyici kitlesine sahiptir. Online olarak Radyo Beyaz dinleyenler radyo kanalının bu hizmetinde de faydalanmaktadır. Sizlerde online radyo dinlemek istiyorsanız bu radyo kanalını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Radyo Beyaz Frekans Bilgileri

Ankara üzerinden 94.2 frekansını takip ederek kanalı canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca online olarakda radyo dinlenebilmektedir.

Radyo Beyaz İletişim Bilgileri

İrfan Baştuğ Caddesi no:60 Aydınlıkevler-ANKARA
0312 031 0 942

İletişim Adresleri ve Frekansları!