Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Bg Türk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bg Türk

Radyo Bg Türk

Radyo Bg Türk

Radyo Bg Türk

Radyo Bg Türk, Bulgar şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Rumeli göçmenleri tarafından kurulan ve Rumeli göçmenleri tarafında büyük bir hayranlıkla dinlenilen radyo kanalıdır. Radyo dinlemenin dışında dinleyenlerine eğitici, öğretici bilgiler sunarak onların aydınlanmasına binevi vesile olmaktadır.
Güncelliğini koruyan gündeme damgasını vuran ve unutulmaya yüz tutmuş tüm bulgar şarkıları bu radyo kanalında sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Bg Türk herşeyden önce dinleyenlerini ön planda tutarak yayın akışını bu doğrultuda hazırlamaktadır. Gereksiz reklamların yer almadığı ve kendini tekrarlayan şarkıların çalmadığı bir radyo kanalıdır. Bulgar şarkıları çalan radyo kanalları arasında bu özelliği ile sivrilen radyo kanalı, günbegün kendini yenileyerek daha geniş kitlelere hitap etmektedir.

Radyo Bg Türk Frekans Bilgileri

Radyo kanalını dinleyebilmek için internet bağlantı edinmeniz gereklidir. Radyo kanalının frekans adresi bulunmamaktadır. Radyo frekans adresi edindiği takdirde, sayfamız güncellenecektir.

Radyo Bg Türk İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi olmayan radyo kanalına, radyo kanalının resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bulgar şarkıları ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatan, Radyo Bg Türk dinleyenlerine hizmet vermeye aralıksız olarak devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!