Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Bilkent

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent Hakkında Bilgiler

Radyo Bilkent 96.6 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak yayın yapan bir radyo kanalıdır. Ankara ili bazlı yayınlar yapmaktadır. Radyo Bilkent, 1995 yılında Bilkent Radyo, Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. bünyesinde yayıncılık hayatına başlamıştır. 2002 yılından günümüze “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin” sloganıyla dinleyenlere kesintisiz müzik yayınları sunmaktadır.

Radyo Bilkent, Ankaralı dinleyenleri başta olmak üzere, dinleyici ve takipçilerine yabancı pop müziği eserleri ile seslenmektedir. Radyo kanalı, en hit yabancı pop şarkıları kesintisiz yayın akışı sayesinde aralıksız siz dinleyenlerine sunuyor. Günümüzde çok dinlenen yabancı müziğin artılarından faydalanan Radyo Bilkent, büyük bir dinleyici kitlesine sahip. Özellikle genç kuşak tarafından severek ve istikrarla takip edilen radyo kanalı, gelecek vaad eden sayılı yerel radyo kanalları arasında yer alıyor. Radyo kanalı çeşitli radyo programları ile de severek takip ediliyor. Drive Time hafta içi her gün saat 18’ de kulaklarınızın pasını alırken, WalkMan her Salı saat 22’ de siz dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Müziğin ritminin dakika dakika nabzının tutulduğu bu Ankaralı dinamik radyoda en hit şarkının Top 10 listesi ile sıralandığı son derece güncel bir liste buluyor.

Tarafsız yayıncılık anlayışı sayesinde sürekli yeni ve özgün içerik paylaşımları ile de dinleyicisi tarafından artı puana layık görülen radyo kanalı sadece 96.6 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak değil, canlı yayın dinleme olanağı sağlayan internet ağı sayesinde de aralıksız dinlenebiliyor.
Radyo Bilkent, internet mecrasından yararlanmayı bilen, alan ve mekan sınırlamasından uzak yayınlar gerçekleştirmeyi bilen yerel bir radyo kanalı olmayı başarabilmiştir. Genç, dinamik, özgün müzik yayınları sayesinde haftanın her günü kesintisiz müzik yayın akışı sayesinde sevenlerine seslenen

Radyo Bilkent, yerel bir radyo olmaktan çıkıp ulusal ve hatta evrensel bir radyo kanalı olmayı başarıyor.
Online radyo imkanı sunan internet ağı sayesinde yabancı müziğe farklı bir bakış açısı katan bu radyoyu takip etmek, müziğin ritmini yakalamak ve içinizden gelen sesi dinlemeye devam etmek için radyo kanalını 7 gün 24 saat kesintisiz dinleyebilir, radyo kanalına ilişkin görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Bilkent Frekans Bilgileri

96.6 frekansı üzerinden Ankara ve çevre illerde Bilkent Fm’i dinleyebilirsiniz.

Radyo Bilkent İletişim Bilgileri

Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs
Rektörlük Binasi, 6. Kat
06800 Bilkent, ANKARA
Telefon: 0312 290 24 34
Faks: 0312 290 23 03

İletişim Adresleri ve Frekansları!