Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Radyo Bilyoner
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bilyoner

radyo bilyoner

radyo bilyoner

Radyo Bilyoner Hakkında Bilgiler

Radyo Bilyoner, Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya’daki spor haberleri içerisinde barındıran ve biz dinleyenlerin hizmetine sunan bir spor radyosudur.
Kanal kısa süre önce spor radyoları arasında yerini almıştır. Spora dair herşeyi bu radyo kanalında bulabileceksiniz. Yeni bir oluşum olmasına rağmen kısa sürede spor severler tarafından benimsenmiş ve sevilerek dinlenmeye başlanmıştır.

Kaliteli yorumcuları ve programcıları ile maçları yorumlayan ve tahminlerde bulunulan radyo kanalı ayrıca iddaa severler için muazzam bir radyodur. Maçların tüm tüyolarını bu radyo aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Zaman zaman maçların canlı anlatıldığı bu radyo 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Galatasaray Fenerbahçe maçını canlı izlemek ve dinlemek isteyenler tüm derbi maçlarının canlı ve online dinlemek isteyenler bu radyo kanalını takip etmeleri yeterlidir. Radyo Bilyoner Fm futbola ve spora dair tüm beklentileri karşılayan bir radyo kanalıdır. Aynı kategoride hizmet veren Lig Radyo‘yuda buradan dinleyebilirsiniz.

Radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online dinleyebilirsiniz.

Radyo Bilyoner Hakkında Bilgiler

İstanbul: 101.4 frekansı üzerinden canlı yayon yapmaktadır. Ayrıca internet üzerinden dilediğiniz hernoktadan radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Aşağıdaki numaradan da radyo kanalına ulaşabilirsiniz.
0212 284 06 08

İletişim Adresleri ve Frekansları!