Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Bizim

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bizim

Radyo Bizim

Radyo Bizim

Radyo Bizim Hakkında Bilgiler

Bizim Radyo, İstanbul’ dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, dini konular üzerine yoğunlaşarak yayın yapmaktadır. 2005 yılından bu yana radyoculuk serüveninde çizdiği yayın politikasının dışına çıkmadan, emin adımlarla ilerlemektedir. 104.4 frekansı ile sadece İstanbul’ dan dinlenebilme olanağı mevcuttur.

Bölgesel bazda yayının yanında internet teknolojisi ile de dinlenebilme olanağı mevcut olan Bizim Radyo; dini tematik konuların yanı sıra, ruhu dinlendirici ilahiler, gönüllere su serpen sohbetler de kanalın yayın akışı içerisinde dinleyenlere sunulmaktadır. Sağlık, kültür, sanat, siyaset, kadın- çocuk, aktüalite gibi konulara da değinen radyo, bu özelliği sayesinde sıkıcı ve tek kanallı yapısından sıyrılmayı başarıyor. Canlı yayın ağırlıklı olarak faaliyet gösteren bu kanal, alanında uzman ve seçkin kişiler ile yayıncılık yapmaktadır.

İlahilerin dinginlik verici eşsiz nameleri, gün boyunca sunulan bilgi verici ve teskin edici sohbetler de Bizim Radyo’ nun en seçkin özelliklerinden. Kanalın çoğu zaman dinleyenleri ile yürüttüğü bir yayın akışı ile hareket ediyor olması, radyoyu güncel tutan önemli etkenlerden. Dinleyici kitlesinin görüş, öneri ve şikayetlerini büyük bir titizlikle değerlendiren bu Bizim Radyo her geçen gün alanında vazgeçilmez radyolar listesine yükselmesine olanak sağlıyor. Online kesintisiz yayının olanağı sağlayan bu kanalı internet ağının olduğu her yerden dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Bizim Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo İnternet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Radyo Bizim İletişim Bilgileri

Hollanda
Write e-mail: [email protected]
Information: Radyo Sahibi : Ufuk
Her Türlü Şikayet İçin: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!