Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Bora

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bora

Radyo Bora

Radyo Bora

Radyo Bora Hakkında Bilgiler

Sivas merkezli radyo kanallarından birisi olan Radyo Bora, her geçen gün genişleyen yayın ağı, artan kalitesi ve genel olarak beğenilen radyo yapısı ile son dönemin adından en çok söz ettiren istasyonlarından birisi haline geliyor. 1996 yılında ilk kez yayına geçen ve bu tarihten itibaren sürekli olarak yükselen bir başarı çizgisine sahiptir.

Söz konusu kaliteli yayıncılık ve dinleyenlerin isteklerine hitap edebilmek olduğunda, radyo kanalının ne denli başarılı bir çizgiye sahip olduğunu sizlerde görebileceksiniz. Duha İletişim ve Reklamcılık A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte olan radyo 2007 yılında isim değişikliğine gitmiş ve günümüzdeki ismini almıştır. Bu süreçte yayın akışının içeriği ve müzik türünde de farklılığa gidilmiştir.

Radyonun en çok beğenilen programları arasında yer alan ve Pazar günleri hariç haftanın her günü yayınlanan “Aşkı Virane Eren” radyonun dinleyici kitlesinin artmasında önemli bir faktör olmuştur. Başarılı yayınlarına uzun süredir devam eden program sayesinde Radyo Bora dinleyicilerinin sayısı bir hayli çoğalmıştır.

Bu programın yanı sıra radyoda sevilen diğer bir program ise “Borayla Geceye Bakış” her gün saatler 22:00’ı gösterdiğinde başlamakta ve dinleyenlerin gece saatlerinde hüzünlü anlarına ortak olmak, yeri geldiğinde herkesin bir silkinip tebessüm etmesine vesile olmak adına yayınlarını dinleyicisi ile paylaşmaktadır. Radyo kanalı karasal yayın frekansı olarak 92.0’ı kullanmakta olup bu frekans geniş bir coğrafyayı kapsamı içine almaktadır.

Radyo Bora Frekans Bilgileri

Sivas : 92.0 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de online olarak radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Bora İletişim Bilgileri

Ünvan: DUHA İLETİŞİM REKLAMCILIK A.Ş
Adres: HİKMET IŞIK CAD SAADET PARTİSİ YANI – SİVAS
Telefon: 0346 225 4 000 – 225 0 888
Gsm: 0542 535 16 78
Radyo Bora’ya yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!