Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Radyo Bordo Mavi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Bordo Mavi

radyo bordo mavi

radyo bordo mavi

Radyo Bordo Mavi Hakkında Bilgiler

Radyo Bordo Mavi, Trabzon üzerinden Karadeniz şarkıları çalan radyo kanalıdır. Radyo köklü geçmişi ve deneyimli çalışanları ile uzun yıllardır dinleyenlerine hizmet vermektedir. Karadeniz radyoları arasında en çok dinlenilen radyo kanalları arasında olan kanal, karadeniz insanının sıcaklığını karadenizin havasını biz dinleyenlerine aşılamaktadır.

24 saat hizmet veren kanal, öncelik olarak dinleyici bazlı bir yayın akışına yön vermekte ve dinleyenlerinden gelen istek, öneri ve şikayetleri dikkate almaktadır. Radyo sektrünün 2015 yılı itibari ile ivme kazanması ve gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları ve tabletlerde de radyo dinleyici sayısının artması, masaüstü bilgisayarlarda dinleyici sayısının azalmasına neden olmuştur.

Bu bilincin farkında olan kanal cep telefon uyumlu tasarımı ile bu açığı ortadan kaldırarak dinleyenlerine cep telefonu ve tabletlerden de hizmet vermektedir. Birbirinden hareketli karadeniz şarkılarını, horon havalarını tulum sesini aklınıza gelen tüm karadeniz enstürümanları bu radyo aracılı ile dinleyeceksiniz. Radyo Bordo Mavi’yi sitemiz radyodinlesem.net üzerinden kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Aynı türde hizmet veren Karadeniz Fm‘ide sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Bordo Mavi Frekans Bilgileri

103.3 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Online olarakda Dünya’nın heryerinden kanalı online dinleyebilirsiniz.

Radyo Bordo Mavi İletişim Bilgileri

Adres: Gülbaharhatun Mah. İnönü Cad. No:8 Varlıbaş AVM Trabzon – Türkiye
Telefon: 0 462 330 6100 F: 0 462 330 61 01 G: 0 532 285 9985 E: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!