Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Box

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Box

Radyo Box

Radyo Box

Radyo Box Hakkında Bilgiler

Radyo Box Türkçe pop şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Akdeniz bölgesine hizmet veren radyo kanalı, karasal yayın ve online üzerinden yayın yapmaktadır. Yöresel halkın en çok tercih ettiği Radyo Box yayın hayatına 2000 li yılların başında başlamıştır.

Radyo Box’in internet sitesinde güncel top10 listesi bulunmaktadır.Arzu edenler buradan güncel şarkıları takip edebilir, tarzına uygun şarkıları seçebilirsiniz. Bu radyo kanalını dinlerken hiç sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Akdeniz bölgesinin önde gelen bu kanalı oldukça yüksek bir dinleyici potansiyeline sahip olmakla beraber sosyal medya da en çok konuşulan radyolar sıralamasında kendini gün geçtikçe bir üst basamağa taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bu radyo kanalının en çok dinlenen programcısı Başak Kunbuk’un renkli sohbetine de diyecek yok. Dinleyici kitlesini her geçen gün biraz daha katlayan Radyo Box yayın hayatında uzun soluklu olabilmeyi kendine hedef edinmiş başarılı bir kanal olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere pop müziğin ülkemizde gün geçtikçe yeni dinleyicilere ulaşıyor olması da bu kanalın işini oldukça kolaylaştırıyor. Akdeniz bölgesinde arabanızda giderken deniz havasınına da pek uzak değilseniz dinleyeceğiniz doğru radyo kanalı Radyo Box olacaktır. Dinlerken zevk alacağınızdan şüpheniz olmasın. Şimdi biraz sesi açın ve bu kanalın eşşiz şarkılarına bırakın kendinizi. Göreceksiniz sizi öncesinden daha farklı hissettirecektir.

Radyo Box Frekans Bilgileri

92.5 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Box İletişim Bilgileri

Adres: Elmalı Mah. Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Meydanı Karşısı Yıldız Apt. B Blok Kat:3 No:5
Telefon: (0 242) 247 68 48
Faks: (0 242) 247 40 48
E-Posta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!