Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Boyko

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Boyko

Radyo Boyko

Radyo Boyko

Radyo Boyko Hakkında Bilgiler

Bulgarca müziğinin internet radyosu Radyo Boyko, güncel ve hit pop-folk müzikleri çalan bir kanaldır. İnternet radyosu olmasına rağmen azımsanmayacak kadar büyük bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Bulgar müziğinin özgün yapısını gün boyu kesintisiz yayınlayan Radyo Boyko, özellikle Bulgaristan’ da yaşan Türklerin, en çok dinlediği internet radyosudur. Türkiye’ de de pek çok dinleyeni bulunan kanal; Bulgaristanlı Türklerin deyim ve söyleyişlerini ti’ye alan yapısıyla da büyük rağbet görüyor.

Birbirinden eğlenceli şive taklitleri ile dinleyenlere keyifli dakikalar sunan kanalda; Şumen ağızından Kırcaali ağızına komik ve eğlenceli skeçlerle dinleyenlere eşsiz dakikalar yaşatılıyor.
Bulgar Müziği’ nin en seçkin örneklerini dinleyenlerine sunan Radyo Boyko, Bulgaristan’ ın sen sevilen ve en popüler şarkı ve şarkıcılarına yayın akışı içerisinde sık sık yer veriyor.

En sevilen Azis şarkılarına, en popüler Preslava hitlerine, klasikleşen Costi mixlerine gün boyu yer veren kanal, farklı tarzda şarkılar dinlemek isteyenler için seçkin bir alternatif olarak gösterilebilir.

Bulgar kültürüne açılan müzik penceresinde Balkan Havası almak için tıklayabileceğiniz bu kanalı çok seveceksiniz. Balkanlardan her zaman “soğuk hava kütlesinin” gelmediğini anlayacağınız enerjisi tavan ezgilerle yerinizde duramayacaksınız. Bırakın Balkanlar, “ Balkonlarınız” olsun, sıcak(!) havayı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu farklı içerikli kanalı sitemiz aracılığı ile kesintisiz dinleyebilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı türdeki şarkıları dinlemek için yabancı radyolar kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Boyko Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Frekans adresi bulunmamaktadır.

Radyo Boyko İletişim Bilgileri

GSM : +90 555 812 0 101

İletişim Adresleri ve Frekansları!