Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Haber-Spor » Radyo Call Center

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Call Center

radyo call center

radyo call center

Radyo Call Center Hakkında Bilgiler

Radyo Call Center, IMI Conferences tarafından kurulan bir radyo kanalıdır. 7 gün 24 saat kesintisiz az reklamsız yayın akışı sayesinde sektörel gelişmeler, duyurular, etkinlikler ve haberler ile dinleyenlerine ışık tutuyor. Yöneticilere ve çalışanlara yönelik eğlenceli life style ve kişisel gelişim programları sayesinde de sıradan bir radyo kanalı olmanın ötesine geçiyor.

Popüler ve hit müzik parçalarının Radyo Call Center dinleyicilerine, özenle sunulduğu radyo kanalı; farklı yapısı sayesinde radyoculuk alanında sıradışı bir yer elde etmiş durumda. İstanbul’ dan yayın bu kanal, seçkin call center yöneticilerinin desteği ile günden güne daha çok büyüyor. Günün her saati yayın yapan kanal, özgün radyo programları ile de sektöründe farklı bir yer ediniyor. Saturday Red Party, Hande ile Soundtrack Keyfi, Sizin Saatiniz, Tuncer ile Happy Friday programları ile keyifli ve dinamik dakikaların bol olduğu kanal kulvarının tek ve en iyilerinden olma yolunda ilerliyor.

Çağrı merkezi çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sunmayı temel prensip edinen radyo, merkez çalışanlarının enerjisini yükseltmeyi, çalışanların olumsuz etkilerden uzak bir çalışma ortamında eğlenerek mesai yapmalarını temel hedef ediniyor.
Alanında ilk ve tek bu özgün radyoyu internet ağı üzerinden dilediğiniz zaman dinleyebilir, farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Call Center Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Dinleyenlerine internet üzerinden online bir şekilde hizmet vermektedir.

Radyo Call Center İletişim Bilgileri

Telefon: 216 575 59 42
Fax: 216 575 53 63
E-mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!