Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Çetin

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Çetin

Radyo Çetin

Radyo Çetin

Radyo Çetin Hakkında Bilgiler

Radyo Çetin , arabesk damar şarkıları ve yer yer slow şarkıları ile dinleyenlerinin karşısına çıkmaktadır. Mersin ile üzerinden yayın yapan Çetin Fm, Türkiye’nin her şehrinden online olarak dinlenebilmektedir. Karasal ve online yayına sahip olan radyo kanalı, haftanın her günü ve her saati kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır.

Ege radyoları arasında önemli bir yere sahip olan radyo istasyonu, duruşu ve dinleyenlerine olan bağlılığı ile diğer radyo kanallarına örnek olmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden ve teknolojinin son imkanlarını dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunmak adına kullanan radyo bu istikrarını herdaim korumaktadır.

Mp3 kalitesinde arabesk damar şarkıları dinlemek ve sevdiğiniz şarkıların Radyo Çetin‘de sıralanması için istekde bulunmanız yeterli olacaktır. Birçoğumuzun müptelası olduğu bu radyo kanalını hem karasal yayın üzerinden hemde sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online dinleyebilirsiniz. Dinleyici odaklı tutumundan ve istikrarlı çıkışından ödün vermeyen radyo kanalına yayın hayatında başarılar dileriz.

Radyo Çetin Frekans Bilgileri

102.5 Fm bandını takip ederek Mersin ili ve çevrelerinde radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Çetin İletişim Bilgileri

Adres: Hastane.cad.HüseyinToksoy iş hanı, Kat:7/14 MERSİN
Telefon: 3360304 3360095 3366036
Fax:3372667
Email: [email protected]üperposta.com

İletişim Adresleri ve Frekansları!